Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ultrahang vagy a doktor a...

Az ultrahang vagy a doktor a szeretkezés után 8 nappal meg tudja már mondani, hogy sikerült-e a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia...nem..szerintem nem...a beagyazodas eltarthat 3 hetig is..elobb megtermekenyedik a pete, osztozik, vandorol majd beagyazodik a mehfalban...addig nincs amit lasson se a doki se az uh.
2008. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 8 nap után még egyik sem! Várni kéne kb 14 napot! :))
2008. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
8 nappal? Az elvileg a következő mensi előtt van!!! Legalább azt várd meg, amíg a mensi kimarad! De még akkor is legtöbbször csak hüvelyi UH látja a babát.
2008. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Tudtommal van itt egy olyan szabály, hogy értelmes kérdést kell feltenni, de a fenti kérdés nem az.
2008. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem fogja tudni megmondani!Én a Mensesem kimaradását követő 3.nap csináltam tesztet,az határozott pozitívat mutatott,rá egy hétre kaptam az orvosomtól időpontot,de hüvelyi ultrahanggal éppen hogy csak megtalálta a kis drágámat :-)Nagyon fájt a vizsgálat,mivel hátrahajló méhem van,ezért is volt nehéz megállapítania a terhességet.
2008. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Azért ennyire ne akard görcsösen azt a babát.:-(Nem jó ha ennyire nem vagy türelmes,mi lesz ha babád lesz?????én 2 éve várok rá,se ovul teszt,se mikroszkóp,de van aki ennél sokkal régebben.Mi is türelmesek vagyunk,légy te is azt,várd ki,megjön-e,ha igen de gyengébb mint szokott,vagy nem jön meg,irány a Dottore kimaradás után kb.2 héttel,majd az UH megmondja,hogy mi a helyzet.Addig felesleges ilyennel foglalkoznod,és ne csak akkor szexelj,ha úgy gondolod hogy idő van.:)A teherbeesés türelemjáték,és ha megtermékenyülsz is,akkor sem biztos hogy megmarad sajnos:(
2008. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!