Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lusta a kisfiam, ejszaka 2x...

Lusta a kisfiam, ejszaka 2x eszik, ez baj?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy masok 3-5x esznek ejszaka.

A kisfiam este 11 kor eszik ejszaka meg 1x 2x, aztan 7 kor mikor felkelunk. Most 5ho, de szinte mar az elejetol ez volt.


2012. nov. 21. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Ebben a korban már egyáltalán nem kellene neki éjszaka enni. Már 2 hónapos korára le kellett volna szoktatni az éjszakai evésekről. Neki is kellene az éjszakai pihenés.

Rossz szoktatás ( és divat) az éjszakai etetés. Ha este jóllakik a baba, akkor éjjel legfeljebb szomjas, de nem éhes.

2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy baj :) 5 hónapos baba már elég nagy! Ha fejlődik, kiegyensúlyozott, élénk és van elég pisis pelus biztos nincs gond!
2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Első te aztán nagy szakértő vagy... Remélem nincs gyereked :(
2012. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is csodálkozom, amikor ilyeneket olvasok. Az én lányom 8 hetes kora óta végigalussza az éjszakát és semmit nem tettem ezért. Saját magától hagyta el az egyes étkezéseket.
2012. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
EGyáltalán nem gond. Örülj neki. A kisfiam 10 napos! korában evett utóljára éjszaka. EGyszerűen átaludta az éjszakákat. A kislányom bezzeg 1 évesen kellett róla leszoktatni, hogy 3 óránként cicizzen.
2012. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sok hul.eseget olvasok, elso baba...

Szoval o mar nem nagyon igenyli az ejszaki etetest

2012. nov. 21. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Úristen leszoktatni!Néha elcsodálkozom..Nos az én lányom 13 hónapos éjszaka még felkel 2-szer enni.Nem okoz gondot.Egy babát nem kell leszoktatni az evésről.Ha éhes meg KELL etetni,nem lehet átverni víz itatásával.
2012. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nem minden baba egyforma valamelyik átalussza az éjszakát valamelyik felkel egyszer vagy többször enni,és ez természetes.Mi sem vagyunk egyformák.
2012. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már egyszer sem kéne ennie.
2012. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy tud 5x enni egy gyerek éjszaka. Óránként? Az enyém újszülöttként igény szerint evett, de magától nagyjából 3 óránként. Este 10-kor, éjszaka 1-kor, 4-kor és utána reggel 7-kor. Szerintem ebből csak az 1 és a 4 óra számít éjszakának. 6 hetesen elhagyta a 1 órásat, 7 hetesen a 4 órásat 8 hetesen a 10 órásat. Egyszerűen nem kelt fel. Azóta este 8-tól alszik, reggel 6-ig.

Most 3 és fél hónapos. Ha igényelné megetetném éjszaka, de az akkor is csak 2 lenne, nem 5.

2012. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!