Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 3 honapos kisfiam nem...

Ha a 3 honapos kisfiam nem eszik 1 hete ejszaka, a kesobbiekben visszaszokhat ra?

Figyelt kérdés
Ettol fuggetlenul felkel ejszaka, vagyis hajnali 3, fel 4-tol kukorekol, nem ker 1 hete se inni se enni. Adok cumit, de nagyon nehezen alszik vissza, olyan kipihentnek tunik. Fel 4-tol fel orankent megebred 5 percre. De! honnan tudjam a kesobbiekben h ehes lesz-e? Minden ejszaka, vagyis hajnalban ha felebred kinalgassam tapszerrel? V akkor csak "visszaszoktatom" az ejszakai evesre? Mivan ha ehes lesz kesobb, de en "beleeroltetem" az alvast azzal h cumit adok stb. Kb 2 napja mar nem is kinalom meg tapszerrel. Elotte 4-5 napig kinalgattam de kinevetett :) kiloki a cumisuveget, nevet egy sort, ha mar ugyis ebren volt peluscsere, hasra forditottam, cumi es kb 5 perc es elaludt, addig forgolodott.
2012. nov. 15. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Az én lányom visszaszokott rá ahogyan beköszöntött a nyár és vele együtt a hőség! Gondolom inkább szomjoltás céljából kérte éjszaka is újból a cicit.
2012. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen. De sajnos az en fiam tapszeres. Igy akkor gondolom nem a kotodes miatt v szomjoltasra nem? Teaval/vizzel minden egyes nap probalkozom azert, csak tapszerrel nem 2 napja!
2012. nov. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!