Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól vigyem orvoshoz? 7...

Mikortól vigyem orvoshoz? 7 hónapos, még nincs foga, meddig várjak? Kinek, mikor jött ki az első? Úgy tudom, hamarabb kéne.

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9,5 hónaposan. De nekem személy szerint egy éves korom után jött az első. Ne aggódj, van még bőven ideje. A lányomnak ráadásul az első fogak után majdnem fél év szünet következett, mire kijött a következő.
2012. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A tesómnak 1 éves kora körül jött ki az első, nekem meg 2 hónaposan. Nagyon nagy eltérések lehetnek. Szerintem még ráérsz.
2012. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ó, ráérsz még. Tesóm kislánya 10,5 hós, még nincs foga. De tesómnak is csak egy évesen jött ki az első.
2012. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia, nem kell aggódni, az én kislányomnak is az első szülinapjára bújt ki az első fogacskája, utána sorban jött a többi. Bőven ráértek még. Amúgy a hozzátáplálással sem lesz gond, mert annyira erős már ilyenkor az ínyük, meg alatta van a kis tejfog, hogy fog nélkül is tud majd "rágcsálni".
2012. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fiamnak 1 éves kora után jött ki az első két foga... és még ez is normális!
2012. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyugalom...

Öcsémnél anno azt mondta az orvos, hogy nem kell ilyenen aggódni nem létezik olyan kisgyerek aki fogatlan lenne...nincs ilyen "betegség"....

2012. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A havonta esedékes kontrollon nézi a gyerekorvos a fogakat, szólni fog, ha valami baj van. De 7 hónaposan még bőven ráér. Minap írtam egy hasonló kérdéshez, hogy a kislányomnak 7,5, kisfiamnak 8 hónaposan jött ki az első foga, a barátnőm babájának meg 10 hónaposan.
2012. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a megnyugtatást,azért is kezdtem furcsállani,mert az ismerős(fiatalabb)babáknak már van foga,és mindenki csodálkozva kérdezi,h nincs még fogacska?
2012. nov. 22. 09:55
 9/12 anonim ***** válasza:

4hónapos volt a lányom mikor az első 2 foga kibújt,a szomszéd kisfiú akkor volt 13hónapos és szintén csak 2 foga volt :)

Nincs okod az aggodalomra,sok baba van akinek még 1 évesen sincs foga,aztán meg pár hónapra rá tele van a szája fogakkal :)

2012. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Láttál már az ovikban fog nélküli gyereket???:) gondolom nem. :) Majd kijön neki, lehet, majd csak ha egy éves lesz.:)
2012. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!