Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire használtátok ki a...

Mennyire használtátok ki a babakocsivázra csatlakoztatható autóshordozót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A babakocsihoz, amit vettünk, lehet hozzá venni a vázra csatlakoztatható autóshordozót. Az lenne a kérdésem, hogy akinek szintén ilyen kocsija+hordozója van, mennyire használta ki ezt a funkciót, és használta hordozóval a babakocsit? Autónk nincs jelenleg, de hordozóra mindenképp szükség van (taxi, nagyszülők kocsija...), és nem tudom, hogy vegyünk-e használtan kb.20.000-ért olyan hordozót, amit rá tudok csatlakoztatni a kocsira, vagy olcsóbban egy másik fajtát, amit csak külön tudok használni.

Köszönöm, ha segítetetk!


2012. nov. 22. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam, napi szinten is. Bevásárlásnál nagyon jó volt. Csak kivettem az autóból, rá a vázra, és mentem. De ugyanez volt mondjuk ha be kellett mennem a plázába.

Én nem szerettem a hordozót a bevásárló kocsira tenni. Valahogy az nekem nem tűnt elég biztonságosnak.

2012. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál! :)

Igen, így valóban hasznos! Azért gondolkodtam el, mert nekünk nincs kocsink... Viszont ha meg később lesz, akkor talán inkább megéri most megvenni a hordozót, és eltenni a babakocsival együtt későbbre.

2012. nov. 22. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanazt írnám mint az első válaszoló. Mi is az autózáskor használtuk főként, könnyű volt ki-be rakni, át a babakocsiba.

Én kissé sokallom használtan a 20 ezret, ennyiért szerintem bőven kapsz akár újat is.

Én most árulom a babakocsinkat hordozóval 30 ezerért újszerű állapotban. Szerintem inkább ez a reális ár érte, bár nem tudom a kocsitok mennyit ér.

2012. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ABC Design Cobra kocsink van és a Maxi Cosi Cabriofix hordozót néztem hozzá. A szép állapotú használt hordozók mind 15-20 ezer körül vannak, ahogy láttam eddig.
2012. nov. 22. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A maxi cosi az jó ,tesztelt baba ülés , ha még csatlakoztatható is ,akkor szuper.

Nekem azokkal az ülésekkel van gondom ami ilyen no name desing ülés és babakocsihoz csatlakoztatható,na azt autóba nem tenném be .

2012. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nekem is az volt fontos vásárlásnál, hogy a hordozó autóban biztonságos legyen, na meg, hogy elég tágas legyen, mert a lányom jó nagy volt.

Nekünk Graco Ultima TS van.

2012. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ABC design babakocsim van! És nekem is van hozzá csatlakozóm! Én mikor már a mózesben utált lenni, akkor használtam a hordozót! Kb. 2hóstól 6hóig! 6hótol tettem a sportba! :) Úgyhogy szerintem megéri! :)

2012. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor maradok a Maxi Cosinál :)
2012. nov. 22. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!