Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell/lehet télen hason...

Hogyan kell/lehet télen hason altatni a babát a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapos a lányom, csak hason szeret aludni, eddgi csak csak elvolt a babakocsiban. De pár napja ha nem tologatom,vagy megállunk épp a boltban rögötn felébred.

Lehet ilyenkor egyáltalán hason altatni??


Benn a kiságyban is így alszik, hasrafordítom és durmol,mint egy kis mormota:):)


2012. nov. 22. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
én is szoktam néha hason altatni babakocsiban a 4,5 hós kisfiamat,ő is így szeret.van hogy háton alszik el,és látom hogy fordulna át,de helyszűke miatt nem tud,így megfordítom.
2012. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam két éves koráig aludt a babakocsiban. Egy viszonylag nagy belterű kocsi volt, tehát vastag ruhában is kényelmesen elfért. Ő is mindig hason aludt.
2012. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is féltem mi lesz a babáinkkal. Alapból hátra rakjuk őket (3,5 hósak) a babakocsiban és ha sírtak, megfordítottuk őket. Volt, hogy háton elaludtak, most meg, hogy hideg van, valahogy szinte egyből elalszanak háton. Van, hogy felsírnak, próbálom nem kivenni őket.... Igaz én boltba nem merek bemenni velük, meg be sehova, mert tuti felébrednek és baj lesz....
2012. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!