Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon 4-5 hónapos babával...

Miskolcon 4-5 hónapos babával tudnátok valamilyen programot ajánlani babaúszáson kívül? Az sem baj, ha fizetős.

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Séta,játszótér,játszóház ha van.Ilyen pici babának felesleges fizetős programokat szervezni,tökéletesen megelégszik azzal,ha anya és apa otthon játszanak vele.
2012. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván azért kérdeztem, mert nekünk nem elég. Sétálni minden nap szoktunk. Itthon is sokat foglalkozunk vele mindketten, de mostmár szeretnénk kimozdulni.
2012. nov. 22. 13:37
 3/6 anonim ***** válasza:
4-5 hónapos babának elég nehéz programot találni.én egri vagyok itt van vmi olyasmi hogy Ringató,Mazsola Muzsika,de nem is tudom hogy mikortól lehet arra menni.Mi össze szoktunk jönni barátnőkkel,szerencsére többen is ebben az évben szültünk,és közösen csinálunk babás délutánokat.de hogy-hogy nem elég neki ha Te játszol vele?az én fiam még magában is simán eljátszik a járókában.
2012. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ilyesmire gondoltam, mint a ringató, vagy valami zenés foglalkozás. Csak jó lenne, ha valaki konkrétumot írni, amit kipróbált itt Miskolcon.


Nem a gyereknek nem elég, hanem mi (apa és én) szeretnénk kimozdítani, mert mindig csak hármasban vagyunk. A nagyszülők is messze laknak, nem találkozunk senkivel és ha eljön pl. anyósom nagy ritkán, akkor még kézbe sem tudja fogni a gyereket, mert rögtön sír. Annyira elvan itt a kis nyugodt fészkében. Lassan szeretném, ha néha közösségben is lennénk, látna más arcokat is.

2012. nov. 22. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Ifi hazban szoktak lenni ilyen programok (a regi uttörö haz, a Györi kapuba). Gyerekek, anyukak es apukak is nagyon szoktak elvezni :) Honalpjukon nezz szet, hogy mikor lesz valami naluk vagy szemelyesen menj be es kerdezz ra :)

Nagyon jok szoktak lenni es nem is dragak, nekem nagyon sok ismerösöm jar/jart oda. Egeszen 90 eves korig vannak foglalkozasok naluk, 3 eves kortol tanc foglalkoasok, olyan 17-18 eves koraig ott biztos, hogy le tudod kötni a kislanyod :)

ifihazmiskolc.hu

2012. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!