Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek és kértek Karácson...

Mit vesztek és kértek Karácsonyra és Mikulásra babátoknak?

Figyelt kérdés
Másfél év alatt bármennyi idős.
2012. nov. 23. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Én Kinder-csokit, tejcsoki mikulást, mandarint, babakekszet, almát, túró rudit vettem anno. Kaptunk harisnyát, térdzoknit, sapkát.

Karácsonyra könyvet, LEGO-t.

2012. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Mikire kap:kesztyű báb,kinder csoki,varázs tábla(most kezd rajzolni)

karácsonyra ezeket kapja:

Baba fotel

Fischer Price memóriajáték

farmer tavaszra ezeket a déditől.

mamától micimckós duplot,Tesóméktól Mega Blocks kockákat,kereszt szülöktöl könyvet,interaktív kutyust.

Tőlünk sátrat mert imád bújócskázni,hajót amin állatok vannak és zenélnek meg mese könyvet.Meg fából egy cicát ami puzzle és össze kell rakni.Ezen kívűl fogmég kapni két ünnep között egy sport baba kocsit mert ami most van az már ramaty állapotban van.

2012. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elöző vagyok. most14 hónapos a lányom:-))
2012. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos a lányom. Mikulásra még fogalmam sincs, csokit még nem eszik, így maximum egy kis játékot dugok a cipőjébe. Karácsonyra Fisher Price mókakockát, szánkót és fürdős játékot fog kapni.
2012. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos lesz a kislányom 6-án, mikulásra ugyan kap mikit az ünnep kedvéért :)! Karácsonyra a párommal közösen vettünk neki egy elektromos hintát.
2012. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!