Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől függ, hogy egy újszülött...

Mitől függ, hogy egy újszülött hajas vagy sem? Akinek "kopasz" babája született, mikor lett neki sok haja?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem öröklődés is. Férjem, én is kevés hajjal születtünk, babáink is. Kíváncsi vagyo én is, mikor lesz több hajuk, főleg a kislányomnak:). Most 3,5 hósak, de még nincs változás, sőt, egy helyen tényleg kopasz már a forgolódás miatt...
2012. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is genetika.Barátnőm kislányának kb kétéves korára kezdett fésülhető lenni a haja.Az enyém másfél éves,sok hajjal született.Nyáron már nyírtunk a hajából:)
2012. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első lányomnak elég jól volt haja. Másodiknak pár szál:D most 17 hónapos, még csak elkezdett neki nőni:)
2012. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Három lányom van (azonos apa :o) , egyikük rengeteg hajjal született, egy évesen vágni is kellett. Két évesen már nagyon dús volt.

Másikuknak épp volt haja, 3 éves, kb. fél éve van tűrhető mennyiségű haja, de nagyon vékony szálú. (Állítólag nekem is ilyen volt kis koromban, nekem rengeteg hajam van)

Harmadiknak szintén alig van. De majd kinő. :o)


Mindkét ágon mindenkinek jó sok haja van, szóval nem aggódom.

2012. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 lányom van nekem is.


A nagy sűrű, sok sötét hajjal született. Viszont elég hamar kikopott neki. És 3 hónaposan már nem volt olyan sok haja. Viszont nagyon gyorsan nőtt neki, 1 évesen már volt kis copfocskája. 2 évesen már hosszú hullámos haja volt.


A középső egész pici szőkés hajjal született, messziről kopasznak látszódott. Neki nagyon lassan nő a haja. Most 3 éves, és még mindig csak a válláig ér. Mondjuk nagyon göndör a haja, vizesen leér a háta közepéig is. De emiatt a göndörség miatt szerintem még sokáig rövid hajú lesz.


A legkisebb is alig hajjal született. De neki egész gyorsan nő, már azért van mit fésülgetni. Most 10 hós, szerintem 1,5 évesen

2012. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első kislányom most 2 éves, szinte kopasz volt, eddig csak picit kellett fazonírozni a haját, mert volt pár szál, ami közelítette a szemét, már fésülhető, de még kevés a haja, és nagyon vékonyszálú. Második kislányom több hajjal született, de még csak 2,5 hónapos és csak kopik egyenlőre a haja. Nekem is vékonyszálú, és is szinte kopaszon születtem. Bátyám 25 éves kora körül kezdett el kopaszodni, apukám is fiatalon kopaszodott (feje tetején). Genetika szerintem is..
2012. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocs, elment előbb.


Szóval 1,5 évesen már szerintem csajos kinézete lesz a kicsinek is :)

2012. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a koraszülöttes nővér mondta, hogy általában az előbb született babák hosszú hajúak.Azon a részlegen tényleg mind az volt.Mi fertőzés miatt kerültünk oda, én 5 nappal hordtam túl és icipici, nagyítóval látható hajacskája volt.

Szóval nekem ezt mondta, mert a sok éves tapasztalata ez volt.

2012. nov. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam túlhordtam, mindketten szép hosszú fekete hajjal születtek.

A nagynak 1 évesen már vágni kellett, a mai napi dús, erős szálú, gyorsan növő haja van.

A kicsinek kikopott, levágtuk 3 hónaposan. Azóta szépen nő, hasonló, mint a bátyjáé.

Viszont az unokatesóik mindketten haj nélkül születtek és sokáig kopaszkák voltak.

2012. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szinte tök kopaszon jött világra. Most 1 éves és még mindig nem egy hajas baba. Tény, hogy ici-picit dúsabb már hátul, de a vágástól még nagyon messze van. :D
2012. nov. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!