Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a kisfiánál magzati...

Akinek a kisfiánál magzati korban vesemedence tágulatot láttak kinőttek születésére?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia 35 hkm vagyok és az én babámnál 6mm es tágulatot találtak.. azt mondta a doki hogy a többség ki növi már magzati korba...
2012. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan kislánynál látták, de igen, kinőtte :)
2012. nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A barátnőm kisfia nem nőtte ki születésére, de később igen. Sokszor kellett kontrollra járniuk, eleinte azt hiszem 2-3 havonta később fél évente, mostanra teljesen rendben van, 3 éves nagyfiú és kutya baja. Sajna azt nem tudom mekkora volt a tágulat, de azt mondták nekik, hogy nagyon sokat kell itatni a picit.
2012. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A fiam születésre nem nőtte ki. De remélem mostanra igen. 1 hét mulva megyünk kontrollra.
2012. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

kisfiam 1 éves és még nem nőtte ki sajnos.

Elég gyakran járunk uh-ra és nephrológiára emiatt.

Sajnos jövő februárba vesefeltöltése is lesz,mert vesemedence gyulladás is kialakult nála 1,5 hónapja...

Mi sajnos megszenvedünk vele!

2012. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk elég nagy a tágulat 3 cm-es így december 4-én műtik az 1-es számú gyermek klinikán a semmelweis egyetemen. 4 hónapos kislány anyukája
2012. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

még szülés előtt kinőtte a kisfiam

a 19.héten látták, a 24. héten már kisebb volt

2012. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok

de a dokim azt mondta, hogy 10 alatt nem kell aggódani

s egy éves korig a nagyon nagy többség kinövi

2012. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk fél éves korára nőtte ki, 6 mm volt a tágulat születése után. De 4 hetes volt, amikor gyulladást állapítottak meg, minden hónapban nefrológián voltunk, de most már rendben minden.
2012. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a keresztfiam nem notte ki sajnos,2 eves volt amikor muteni kellett.Rettegtek tole ami ertheto,nagyon feltettuk.A mutet hosszu volt azt hiszem 5 oras de minden rendbe volt.hihetetlen mennyire hamar rendbe jott utana,szinte csak az ebredes utani nap volt nehez a csovek miatt de amint kivettek mar nem volt gondjuk,egy hetet voltak bent kb es mire jottek haza a gyerek rohangalt ami szamomra dobbenetes volt.
2012. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!