Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek OTT van tejmirigy?...

Szerintetek OTT van tejmirigy? A többi lent!

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy a két mellem között kb. a szegycsont közepénél van egy hosszúkás duzzanat :(

Nem kerek, nem borsószerű, olyan,mintha 3 db babot egymás mögé tennénk.

Azért kezdtem el taperolni, mert fájdogált ott.


Most teljesen be vagyok rezelve, jön a hétvége, dokihoz sem tudok menni :(


gy éves a kisfiam, még szopik amikor eszébe jut, nem túl gyakran, kb. minden reggel, de ma pl. az is elmaradt.


Szerintetek mi lehet ott?


2012. nov. 23. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hàt szerintem ott nincs biztos nincs tejmirigy,amint lehet doki lâssa.aztan ő majd fogja tudni merre küldjön tovabb.ne hagy annyiban.minel hamarabb,hogy megnyugodhass!
2012. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Hááát reménykedtem benne, hogy ott lehet még tejmirigy :(

Be vagyok tojva, de persze megyek majd dokihoz ahogy tudok...

2012. nov. 23. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


A női mell anatómiája. A tejmirigyek a mellbimbó mögött helyezkednek el, egy nem szoptató nőnél dió méretű, óvatosan a mellbimbó mögé markolva érezhető is.


A mellizom a szegycsonton és a vállnál tapad, tehát a szegycsonton izomtapadás és maga a csont van, semmi más.


Menj el orvoshoz, valami teljesen más lesz. Izomgyulladás, lágyszöveti gyulladás, esetleg bőrben valamilyen elváltozás.

2012. nov. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!