Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos a babám, kb.1...

5 hónapos a babám, kb.1 hónapja náthás lett, meg köhögött akkor kezdtem el adni neki a Cebion cseppeket. Már meggyógyult, de még mindig adok neki napi 4-5 cseppet, megelőzésképpen. Meddig lehet adni neki folyamatosan?

Figyelt kérdés
Vagy ártok vele, abba kellene hagynom?
2012. nov. 23. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem adom neki folyamatosan,így amikor megbetegszik,sokkal hatásosabb,ha kapja.
2012. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan adom a babámnak kb 4 hónapos kora óta, most 8 hónapos. Szerintem ebben a "taknyos időben" nem árthat... Erősíti az immunrendszerét, ártani nem hiszem, hogy árthat...

Az a 4-5 csepp ha megnézed olyan kevés mg c-vitamint tartalmaz, és egyébként is kipisili a felesleget...

2012. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adhatod! Én napi 10 cseppet szoktam adni!
2012. nov. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapos kora óta adom neki most 4 hónapos.

Napi 6 cseppet. Reggel 3 - Délután 3 :)

2012. nov. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kíváncsicska ***** válasza:
Én mióta vasat kell szednie folyamatosan adom neki.Én is és az apja is lebetegedtünk de a lányunk megúszta eddig. kopp kopp.Napi 10 cseppet adok.
2012. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!