Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cebion cseppet adhatok folyama...

Cebion cseppet adhatok folyamatosan az 5hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kislányom, most volt megfázva és elkezdtem adni neki a Cebion cseppet napi 5 cseppet kap és én is veszek be belőle napi 20 cseppet mert anyatejes és ezért az anyatejen is átmegy, de nem tudom meggid adható folyamatosan, kb. 2 hets kapja.

Tudom, hogy a c vitamin kell a szervezetnek de azt olvastam róla, hogy hosszú távon ártalmas is lehet a vesére.


2009. dec. 26. 09:54
 1/6 A kérdező kommentje:
kb. 2 hete kapja
2009. dec. 26. 09:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyermekorvos javasolta, hogy tavaszig nyugodtan adhatok neki 5 cseppet naponta. (4 hónapos)
2009. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet adni folyamatosan.Én is adom a babának két hónapja.Most 3 hónapos.Kórházban voltunk, ott javasolták a napi öt cseppet, de a gyerekorvosunk is ajánlotta.
2009. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk szülés után rögtön felirta a doki,azóta szedi folyamatosan,6 hónapos.
2009. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor adom én, de az úgy nem gond ha közben én is veszek be napi 20 cseppet, anyatejes és gondolom átmegy a tejbe?
2009. dec. 26. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedjed nyugodtan,úgyis csak minimális megy át a tejbe. Én Elevitet szedek,amibe 60 Mg vas van,mégis vashiányos volt a babám,Maltofert kellett szednie.
2009. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!