Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti betennétek mosógépbe...

Ti betennétek mosógépbe 40cm-es minnie plüsst? Vagy hogyan mossam ki? Linkkel!

Figyelt kérdés
link: [link] Html
2012. nov. 24. 12:09
 1/10 A kérdező kommentje:
2012. nov. 24. 12:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Én simán betenném, ahogy minden plüss cuccot be is teszek időnként. Ha nincs benne elektromos alkatrész, elromolni sem tud. 40 fokon...
2012. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Be, de mosózsákba tenném. Úgy nem lesz szöszös.
2012. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nincs benne elektromos cucc,de a füleiben valami hab féle szerűség van(nemtudom mi lehet) az is nagyon puha,csak kicsit merevebb,gondolom,hogy megálljon. Nincs mosózsákom. :(

És ha csak azt az egy plüsst teszem a gépbe az akkor is szöszös lesz?

2012. nov. 24. 12:23
 5/10 A kérdező kommentje:
a centritől félek,nem szedné szét?
2012. nov. 24. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Én minden plüsst, mindig mosógépben mosok. Általában 30 fokon, gyapjúmosószerrel.
2012. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kézimosás funkció?
2012. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én ilyenkor csak játékokat mosok, és nem lesz szöszös. Ha meg mégis az lenne, mert mondjuk van olyan játéka, ami használat közben mindent összeszed, azt én "ragacsos hengerrel" szoktam leszedni, drogérákban kapni, pár száz forint, úgyhogy akkor sem lesz semmi baja...

Én beraknám, a centrinél esetleg ha lehet állítani a fordulaton, akkor állítsd kisebbre, ha az megnyugtat, de én nyugodt szívvel mosnám 40 fokon...mint ahogy szoktam is ezeket a játékokat.

2012. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mosózsák helyett párnahuzat is jó,én is abban szoktam,igy a szemek nem karcolódnak-kopnak,nem szedi a centri sem szét,én magas fordulaton szoktam,hogy kiszáradjon,mert nagyon vastagok ezek.
2012. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. nov. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!