Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sürgős kérdés? Betehetem a...

Sürgős kérdés? Betehetem a kisfiam etetőszékének mosható huzatát a mosógépbe kicentrifugáztatni?

Figyelt kérdés

Reggel kimostam neki,mert tegnap ott landolt a borsó leves és beszívta a szivacsa,de nem tudom kipréselni belőle a vizet,sose szárad így meg.Lesz baja ha beteszem a mosógépbe?Csinálta már valaki?

Ilyen az etetőszékünk:

[link]


2010. okt. 1. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet baj belőle.
2010. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én betenném, max. 800 fordulatra. mondjuk én mindent bedobok a gépbe, a plüssüktől kezdve, a babakocsi összes huzatos tartozékát, stb. eddig még semminek sem volt baja, de 800-nál nagyob fordulaton egyiket sem centrizem.
2010. okt. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,én is csak ilyen alacsonyra gondoltam.Megpróbálom.Nekem a babakocsi egyik tartozékába megcsavarodott a szivacs:(((((Megpróbálom lesz ami lesz:(((
2010. okt. 1. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem csak centriztem, hanem ki is mostam gépben.Kénytelen voltam, mert beteg volt a kisfiam, és belehányt az etetőszékbe.Hiába töröltem ki, nagyon büdös volt, így kimostam.Semmi baja nem lett,kímélő programon mostam.
2010. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
750-re tettem,nagyon szép lett,semmi baja.Köszönöm szépen a segítséget!!!!
2010. okt. 1. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!