Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babám arcán kb.2 hete...

4 hós babám arcán kb.2 hete mitesszer féle pöttyök jelentek meg. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyből vittem dokihoz, azt mondta ez ekcéma...Utánna olvastam, szerintem ennek semmi köze ehhez. Nem piros folt, nem száraz stb. Az arcát 2x mosom egy nap, reggel és este a fürdetésnél. Ráadásul gyógyszertári fürdetőt használunk, még azt sem mondhatom, hogy mindenféle bolti szerrel kenegetem vagy bármi. Irt rá gyógyszertári krémet is, semmi változás. Mi lehet ez? Volt valakinek hasonló?
2009. aug. 17. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet hogy melegkiütés?
2009. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, olyanunk már volt, meg szokott is lenni, ebben a nagy melegben a nyakán hátul és az álla alatt. Ez csak az arcán van, pont ezen a kis pufi részen a szeme alatt, sehol máshol.

Fekete apró pöttyök. Lövésem nincs mi ez.

2009. aug. 17. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor vidd el bőrgyógyászhoz
2009. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos fiamnak is volt kettő.

én kinyomtam neki. bőrtüske volt.

2009. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én babámnak is volt kettő ilyen, de szép lassan elmúlt. Nagyon zavart engem, de nekem eszem ágában sem volt kinyomni, nehogy nyoma maradjon. Várj vele, szerintem elmúlik.
2009. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A védőnő is azt mondta, hogy ilyen előfordul, ne foglalkozzak vele, mert majd letisztul. De mikor? :(

Köszönöm a hasznos válaszotokat!!

2009. aug. 17. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem maradt nyoma.....
2009. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!