Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tudtátok használni a...

Meddig tudtátok használni a babahordozót? Mikor, hány hónaposan, kilósan, centisen nőtte ki a babátok, és utána milyen autóba szerelhető hordozó-, utaztatóeszközt szereztetek be?

Figyelt kérdés
Mik voltak azok a jelek, amikor azt mondtátok, hogy na most már kicsi, és nem kényelmes neki? Kilógott a lába, vagy ....?

2012. nov. 25. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Kilógott a lába, és nagyon szűkös volt neki ruhástól, ezen kívül már utált háttal ülni az autóban. Vezess le úgy 230 km-t, hogy mögötted ordít... áhh, nem bírtuk idegileg. Sehogy nem lehetett lefoglalni, csak ordított. Ekkor 9 hónapos volt már és 9 kg fölötti. Stabilan ült, így vettünk egy 9-25-ös ülést, ami a belső szűkítőjével tökéletes volt, és ahogy beraktuk menetiránynak szembe, megszűnt az ordítás is.

Egyébként most volt szeptember végén 3 éves, 100cm, 17 kg, és megkapta a következő ülését, ami 15-36-os, ülésmagasítóvá átalakítható. A 9-25-öset egyértelműen kinőtte: túllógott a feje a két oldalsó fejvédőn.

2012. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy volt mint az 1 válaszolónál,már nem fért el és kilógott a lába+ordított,10 hónapos 8.5kg most vettünk 9-25kg-ig dönthető ülést,azóta imád utazni.
2012. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia !

Hát az volt , hogy kilógott a lába , meg amikor mondjuk a lakásba volt benne , akkor már tudott benne hintázni , és majdnem kiesett belőle, meg már nem tudott benne elaludni stb.. ! Ilyenkor volt 8 hós , 8 kg ,nem tudom , hogy hány cednti nem szoktuk mérni ! Mi vettünk , neki egy 9-25 kg , nagyon szeretem ! Olyan kényelmesen alszik benne , meg szeret is benne lenne !

[link]

2012. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi válaszokat!
2012. nov. 27. 19:11
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Az én lányom 1 éves, 74 cm, és még elfér benne (mondjuk ő is utál háttal ülni már), de szerintem a hordozótól is függ, mert a "nagy" fiamnál (5 éve) már 5 hónaposan passzos volt neki, kabátban alig tudtam bekötni, kilógott a lába.
2012. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

5 hónaposan nőtte ki a hordozót.

Ezután Concord Ultimax ülést kapott.

Most pedig BeeSafe ülésben utazik, ez 9-18kg-ig jó.

Én nem vagyok a nagy súlycsoportot(pl.:9-25kg)átfogó ülés híve. Pl. Brendon-ban, és a többi áruházban sem ajánlották, több okból sem.

A mostani ülésünkkel maximálisan elégedett vagyok, leginkább biztonság szempotjából.

2012. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Babától függ.Én már most kicsinek érzem a téli szerelésben.Most 2 hós és 6kg 63cm.
2012. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 9-18-as besafe méretre pont akkora, mint a már belinkelt 9-25-ös Touragoo (és a 9-25 Top Riderünk is pont akkora volt). Lemértük. Nem véletlenül nem volt már jó a 17 kilós gyerekemnek, mert valójában tutira nem tudod beleültetni 25 kilósan. A gyártó mondja azt, hogy az 25-ig jó. Hát nem, sajnos, nem jó addig.
2012. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Most komolyan lepontoztatok azért, mert az én lányom 1 évesen még belefér a hordozóba?
2012. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Micsoda? Különben is mi ez a pontozás dolog? Hagyjátok már békén egymást!!! Mindenki olyan választ ad, amilyet akar, és köszi a válaszokat egyébként mindenkinek!
2012. nov. 28. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!