Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis h 22honapos kisfiam...

Normalis h 22honapos kisfiam fejbore (csak a feje teteje) meg koszmos?

Figyelt kérdés
hasznalunk erre sampont de teljesen nem viszi le,tudnatok ajanlani valamit?
2012. nov. 25. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A 18 hós lányomnak is koszmós még, mi nem használunk rá semmit, mert csak egy kicsit olyan neki.
2012. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyum azt mondta h haat o mar nagy fiu es mar nem kene ilyen korban koszmonak lenni.mitol van egyebkent?
2012. nov. 25. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
19 hónapos a lányom és szintén koszmós kicsit a feje, de neki is alig látszik.
2012. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én úgy tudom, hogy a sampon lerakódik a fejbőrükön, és ugye a gyerek fejét annyira nem kaparod meg, mint pl. a tiédet. Majd vastagabb lesz nekik a fejbőrük, és elmúlik. Én nem foglalkozom vele.
2012. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen 18 hónaposan, pedig már épp készültem elajándékozni a koszmó elleni sampont. Amíg koszmós próbáld meg a Babe koszmó elleni samponját, az segített. Egyébként Neogranormon sampont használunk és azóta nem jött elő.
2012. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!