Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mast is elszomorit vagy...

Mast is elszomorit vagy felhaborit hogy a tvben "nyomjak"hogy vetesd le ujszulott babad koldokveret, ami felhaboritoan nagyon draga?

Figyelt kérdés
mi sajnos anyagilag ezt nem tehettuk meg.nyomjak az egeszseget az egeszseges etkezest ami szinten draga es ezt sem teheti meg sokmindenki,bio gyumolcs,bio zoldseg meg gluten mentes liszt meg kenyer.a magvak sem olcsok.hasznalj bio kozmetikumokat amik megint draga,sorolhatnam tovabb.
2012. nov. 25. 15:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Sopánkodni a legkönnyebb, hogy erre nincs meg arra nincs.Ezt bírom a magyar emberek többségében.Hidd el másnak sincs.Akinek meg van az tett érte, hogy legyen.Mondjuk tanult és ebből kifolyólag többet keres.Senki sem lopta és senkinek sem hullott az ölébe.Mi sem vetettük le, mert meg sem fordult a fejünkben.Lehet később bánni fogom nem tudom.Ennek a lázadozásnak a sz@ros reklámok miatt viszont semmi értelme.Neked a lelked mélyén az fáj, hogy nem tudod ezt megadni a gyerekednek, de könyörgöm már ne haragudj, de nem a te rangodbelinek reklámozzák hanem annak a ki megteheti.
2012. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Engem csak az zavar, amikor próbálnak lelkiismeret-furdalás okozni. Pl: az IGAZI anyuka megadja ezt a gyerekének. Na ez undorító. Pedig mi jól állunk anyagilag, de nem hiszem hogy attól leszek igazi anyuka ha mindent megveszek a gyerekemnek ami a reklám szerint egészséges.
2012. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Mi éppen össze tudtuk volna szedni valahogy rá a pénzt, de a férjem orvos létére nem engedte. Szerinte nagy marhaság, pénzlehúzás az egész, egyszerűen nincsenek meg a feltételek a felhasználáshoz.

Az pedig, hogy a Tv-ben reklámozzák, igenis vérlázító. Nézzétek meg, hogy kikkel reklámozzák ...

2012. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Már nem szomorít el.Tudomásul vettem/kell venni,meddig lehet nyújtózkodni.

Sajnos ez nálunk is meg van kötve...

De próbálok nem ezzel foglalkozni!

Nagyon sokat foglalkozunk a fiúnkkal,rengeteg szeretetet kap,éppen ezért egy rettentően kiegyensúlyozott,mosolygós gyermek.

Ezt tudom neki biztosítani minden mennyiségben és elfogadtam,hogy nem volt rá való,hogy köldökzsinór vért vetessünk és hogy bio kaját együnk.

2012. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem a reklámok nem érdekelnek. Sokkal jobban dühített viszont, amikor valamilyen Babakártyára regisztráltam magamat, és utána hívogattak, a köldökvér miatt. Ès amikor mondtam, hogy köszönöm, de feleslegesnek tartom, és jelenleg nincs több 100ezer Ft-om amit fölösleges dolgokra kiadhatnék, akkor a csaj "kedvesen" közölte velem, hogy roppant felelötlen vagyok, és a gyerekem egészségéröl van szó, stb. Na, ettöl 1 kicsit bepöccentem. (Megjegyzem, a kártyát azóta se kaptam meg...)


De azóta tanultam az esetböl; ha valahol regisztrálom magamat, nem adom meg az igazi telefonszámomat.

2012. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!