Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért harpdálja cicimet?

Miért harpdálja cicimet?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos. Alul és felül is van két foga, jó élesek is. És mostanában nem akar már cicilni ,este sem csak jol beleharap. Már nem kiabálok rá nehogy megijesszem de mostmár olyan rafinált, hogy közben néz rám és várja, hogy mondjam neki, hogy ezt nem szabad és közben jóízüen nevet. Én nemannyira. Le akar szokni a ciciröl végképp?

2012. nov. 25. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akar leszokni, csak próbálgatja az új tudományát, és lesi a reakciódat. Tök bosszantó, amikor nevetnek rajta, de majd elmúlik ez a korszak is.
2012. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem bánnám ha már abba hagyná mert ugye nekem nagyon fály. De így még haragudni sem tudok igazán. Olyan cuki egyébként a kis rafinált képével.
2012. nov. 25. 20:02
 3/7 A kérdező kommentje:
"fáj"
2012. nov. 25. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk ez volt 10-11hónapos koráig, aztán feladtam. Következő etetésnél (tápszeres) már nem is hiányolta a cicit, szóval nálunk így jelezte hogy nem kell már a szopi. Mindkettőnknek megkönnyebbülés volt tápszerre váltani.
2012. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves második?

Nektek írtak fel tápszer? Mert a mi orvosunk azt mondta nem enné meg és milumil tejpépet és sinlac-ot írt fel. Mert csak este és éjszaka akar már szopni.

2012. nov. 25. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:

nem mentem orvoshoz vele, mert 11hós volt ekkor és 1 éves korában szerettem volna bevezetni a tejet, 1hónapig itta a tápszert reggel-este, itt a gyakorin kérdezősködtem h kinek a gyereke mit szeretett és a milupa milumil 3 natúr ízűt vettük meg neki a véleméynek alapján, gond nélkül megitta elsőre, 1 éves korában pedig elkezdtem fokozatosan higítani tehéntejjel, arra is szépen átállt 1 hónap alatt.

Ettől függetlenül nem merem kijelenteni hogy a te babád egyértelműen le akar szokni vagy tényleg csak próbálkozik hogy vajon feljajdulsz-e, de mivel mi átestünk egy ilyen turnuson még a leszokás előtt és felfogta h nem szabad harapni, majd pár héttel később újra elkezdte és szopni sem akart, sírva ugyan, de feladtam. Egész biztos vagyok benne hogy nem szopisztrájk volt a miénk, azóta is nagyon izgága kislány, a tejét is szaladgálva issza, nyűg volt már neki az egy helyben maradás és melós az anyatej szívása.

2012. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként egy gyerekorvos honnan tudja hogy konkrétan a te gyerekednek nem jönne-e be a tápszer íze? Én mindenhol azt olvastam h vagy bejött vagy nem, de mind próbálkozás eredménye volt, anyukák kóstoltatták és vagy bejött vagy nem, még én sem tudnám megmondani egy ételről amit még sosem kóstoltam hogy szeretni fogom-e, hülye példa de érted.
2012. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!