Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hordozókendőd? Szereted?...

Van hordozókendőd? Szereted? Egyedül tanultad meg kötni, vagy kell hozzá tanfolyam?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom, hogy kéne nekem majd egy ilyen kendő, nagyobb lányom elég rohangálós, könnyebben mozognék, ha a hugija a hátamra lenne kötve mikor sétálunk és nem mindig babakocsiban.
2009. aug. 17. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hordozókendő túl bonyolult volt, Mei-tai-t vettem. Nagyon egyszerű használni, hátul, oldalt és elöl is hordhatod a babád vele. Ha gondolod, nézd meg: www.liliputi.hu
2009. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kendő!!! Mi 1 éves koráig használtuk, de lehet sokáig, 5 éves koráig is akár, csak ő aztán inkább szeretett rohangálni egyedül :) A neten tanultam a megkötést. Nagyon könnyű. Sok angol oldalon van a hátra kötés, sok sok képpel, nem kell tudni hozzá angolul.

[link]

[link]

[link]

Amúgy nekem anyukám varrt kendőt egy régi, de nagyon jó minőségű vászon terítőből. A vászon anyag a legjobb, de venni is lehet jókat (vászont).

Jó rohangálást együtt!!! :)

2009. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!