Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos a babám! Nem...

2,5 hónapos a babám! Nem szereti ha puszilom vagy ez csak reflex?

Figyelt kérdés
Amikor odahajulok hogy megpusziljam folyton elfordítja a fejecskéjét,vagy elkezd sírni.Nem szereti ha megpusziljuk vagy ez mitől van?Viszont amikor egy ujjal simogatom az arcát akkor mosolyog!Tudtok nekem segíteni?Tapasztaltatok ti is ilyet?
2012. nov. 26. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen,de ha nem szereti ne csináld.Ő ilyen.


A fiam 1 éves korában volt ilyen,ma már 3éves,és szórja a nyálas puszikat fűnek-fának.Simizd a kis arcát.Amugy se egészséges a puszizkodás ilyen pici babánál,főleg ilyen bacis,vírusos időben.

2012. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó,de szeretem és megpuszilom.Nem puszilgatom minden 5 percben!de jól esik nekem is hogy megpuszilhatom,hogy van kit megpuszilnom!
2012. nov. 26. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem egészséges a puszilgatás ilyen bacis időben"...Jó ég!kit puszilgasson az ember ha nem a saját gyerekét?nyilván ha beteg az ember akkor nem puszilgatja.Magyarul novembertől február végéig nehogy megpuszild a gyereked!...no comment

lehet hogy túl hirtelen hajolsz oda hozzá és megijed.egyébként az enyém sem viseli el mindig,olyankor hagyni kell.

2012. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves utolsó!Várok még kommenteket!
2012. nov. 26. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban az én fiam is elfordult meg fintorgott. 4-4,5 hónaposan megszerette :) Mostmár a sok puszira óriásikat kacag :)

5,5 hónapos

2012. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia..az Én lánykám úgy elkezdett sírni ha puszit adott neki bárki, mintha nyúznák. Olyan 4-5 hónapos korába kinőtte szerencsére:)
2012. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!Remélem ő is kinövi...
2012. nov. 27. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:
A válasz sokkal egyszerűbb, mint gondolnád. A pici baba kb 15-20 centire lát a legjobban. Amikor megpuszilod, túl közel vagy, és akkor hirtelen óriásinak lát, és ettől megijed. Kell még pár hónap, hogy ennyire közelről is megismerje az arcodat.
2012. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!