Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fiúnevet válasszam?...

Melyik fiúnevet válasszam? Krisztián, Dániel, Levente, Zoltán Dominik

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 17:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Dániel meg a Dominik tetszik:)
2012. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dániel
2012. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Dániel,Zoltán
2012. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dániel. Az én kisfiamat is így hívják. 26 hónapos koráig soha nem jött szembe velünk másik Dani, pedig sokat dekkoltunk a játszótéren, de a bölcsiben rögtön egy csoportba került egy másik Danival. Ebből volt az elején egy kisebb kavarodás, de ennyi.
2012. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem két kedvencem ezek közül a Levente és a Dominik. Igaz jelenleg elég sok van belőlük, de mi pl úgy oldottuk meg, hogy választottunk még egy nevet mellé, ami ritka így mégsem tucatneve van a fiunknak és majd eldönti, melyiket használná szívesen. Tipp: írd fel papírra mindet és mindig ha arra jártok az apukával, olvassátok végig. Ha valamelyik nem tetszik napok, hetek múlva, kihúzzátok. Jó esetben egy marad, vagy mikor kihúzva látod a listán, rájössz, hogy csak az az egy tetszik és probléma megoldva :) Jó babavárást.
2012. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Levente és Dominik.

Dániel az nagyon tucat és nem szép.

Krisztinán Zoltán sem szép szerintem.

2013. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Levente, Zoltán, Dominik szép.
2014. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!