Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol azt írják/mondják,...

Mindenhol azt írják/mondják, hogy keverj hozzá anyatejet vagy tápszert, pl. főzelékhez?

Figyelt kérdés
Az én babám anyatejes.Nincs lefagyasztva anyatej és nem is szeretnék.Ilyenkor mi van?Elég, ha pl főzővízzel hígítom, vagy sima babavízzel?Más lesz, mintha anyatejjel hígítanám az íze.Vagy vegyek azért tápszert?Milyet?6 hós a babám.
2012. nov. 26. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Á, nem kell, nyugodtan csináld meg vízzel.
2012. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
Mindig vízzel főztem én is.Egyáltalán nem kötelező anyatejjel vagy tápszerrel hígítani:)
2012. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor jó , köszi a válaszokat.
2012. nov. 26. 23:34
 4/9 anonim válasza:
Miért kéne a főzelékhez feltétlen anyatej? Én az elsőnél fejtem sokat, neki még kevertem bele a betározottból, így a negyediknél már nem fejek, nem rakok semmibe 11 hós tejpépet, tápszert sose látott, viszont vidáman szopik napi 6-szor, ennyi tejtermék elegendő véleményem szerint, nyilván a 6 hónaposnak is elég amennyit szopik. Azt tudom elképzelni, hogy esetleg jobban ízlik némelyik babának anyatejjel, de semmiképp nem szükségszerű ilyen formában adni neki a tejterméket.
2012. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem raktam bele anytejet, ha kellett tejfölt vagy vizet adtam hozzá.
2012. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam anyatejjel hígítani a főzeléket, de úgy nem ette meg a babám. Úgyhogy főzővízzel csináltam neki a kaját, tökéletes :)
2012. nov. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vízzel ugyanolyan jó lesz. Én általában a főzővizével hígítottam, az hasznosabb, mint a sima babavíz, mert a zöldségek belefőnek. Nekünk volt lefagyasztott anyatejünk, azt is felhasználtam, de nem olyan sokat tettünk el.
2012. nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sosem csináltam anyatejjel, és tápszerrel sem! Mindig a főzővízzel hígítom.
2012. nov. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig csak főzővízzel.Nem is tudom milyen lehetett volna anyatejjel vagy tápszerrel...
2012. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!