Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck Malibu babakocsi mozesko...

Hauck Malibu babakocsi mozeskosár?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne hogy jo e a malibu kocsihoz a condornak a mozeskosara?Esetleg más fajtát mit lehet hozzá venni?Illetve akinek van ilyen babakocsi hálás lennék ha tudna fel tenni olyan képet amin a mozes a vázon van ugy le fényképezni az adapter résznél!
2012. nov. 27. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a condor van. Én hordozót kerestem hozzá másikat, mert ami van hozzá travel systemben elég keskeny és a Kisfiam nem szereti. A brendonban azt mondták ehhez csak a saját mózese és hordozója jó, gépen is megnézte lehet-e rá másikat csatlakoztatni, ill. van-e hozzá adapter, de nem lehet, csak a sajátot. Szerintem a malibuval is ez lehet a helyzet. De menj be egy brendonba, vidd a kocsit is, és biztos mondanak rá valamit. Mi magunk ki is próbálhattuk, hogy a saját szemünkkel lássuk... Ja és a condor újonnan csak szettben vásárolható meg, külön a mózest nem lehet. De ha érdekel nekünk a kocsi kompletten eladó (sport, mózes, hordozó, és minden további tartozék)
2012. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia nagyon köszönöm épp tegnap találtam egy lánynál 12-ért mozest és hordozot malibuhoz valot igy örülök!de köszönöm!
2012. nov. 28. 07:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nekünk is Malibu van. Magában vettem, csak a sportkocsi. Ehhez ugye elvileg csak a hordozó csatlakoztatható. Ez valóban így van? Mózest erre nem lehet rakni, csak az All in One változatra? Köszi, ha tudsz segíteni!

2012. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!