Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck Malibu babakocsisok!...

Hauck Malibu babakocsisok! Mostátok már a babakocsi huzatát?

Figyelt kérdés
Nekünk esedékes lenne, de nem tudom, hogy merjem-e mosógépbe tenni. Vagy egyáltalán kimosni...
2011. jún. 7. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nálunk se ártana már egy alapos mosás,mert az egész tiszta buláta meg minden..:S Én simán beraknám a gépbe,be is fogom,nekem csak 1bajom van,nem tudom visszarakni rá :S De muszáj lesz...Egyedül a karfájáról vettem le a huzatot és azt mostam ki.
2011. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A karfáról én is leszedtem már párszor, mert tiszta kaja volt. :-)

De félek, hogy a huzat nagyon gány lesz, ha kimosom. Na mondjuk így sem sokkal szebb, koszosan. :D

Azt már néztem, hogyan lehet leszedni. Nem nehéz visszarakni sem. (gondolom).

Megnéztem a Brendon oldalán, hogy mit ír a huzatról. Hááát, csak annyi van ott, hogy levehető. Az nincs, hogy mosható. Más babakocsinál az is van, hogy mosható. Ezért nem tudom, hogy merjem-e???

Köszi, hogy írtál!!!

2011. jún. 7. 22:17
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan,30fokon simán kilehet,én legalábbis úgy fogom.De ha esetleg nem mered gépbe rakni,kézzel próbáld meg.Amúgy kell lennie(elvileg) szerintem a huzaton belül valahol jeleknek hogy hogyan tisztitható-mosható,majd megnézem holnap,mert nekünk a kocsi a pincébe van(panelba lakunk).
2011. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én kimentem megnézni. Gép kilőve, csak kézzel lehet. :-(
2011. jún. 7. 22:30
 5/21 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek... Majd megírom a végeredményt! :-)
2011. jún. 7. 22:31
 6/21 anonim ***** válasza:

Bocsi az Offért!!!


Nekem is Malibum van!!

Hogy kell leszedni a huzatot????Nem is tudtam, hogy le lehet szedni!!


Leírná nekem valamelyikőtök, hogy hogyan kell leszedni???

NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Van rajta 1-2 patent. Azokat szétszeded, onnantól pedig már adja magát.
2011. jún. 7. 22:39
 8/21 anonim ***** válasza:

:O :O még észre sem vettem, pedig már kerestem rajta!!!


Még 1 kérdés!!

Merre vannak a patentok?

2011. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
:D hát valahol ott vannak azok a patentok.Én leszedni simán leszedném,csak visszatenni nem:D Én lehet berakom gépbe 30fokra,szerintem semmi baja nem lesz,mást is mostam már úgy ki,hogy elvileg az volt rajta nem lehet gépbe,esetleg a centrizést kihagyom.
2011. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Bocsiiiiiiiiii! Nem patent, tépőzár! Nem vagyok már magamnál! De most kimentem, megnéztem.

Kicsit elhamarkodott volt a válaszom...

Nem is olyan könnyű leszedni.

A múltkor néztem, nem tűnt ennyire bonyolultnak. Nekem főleg a kupolája koszos, de azt sztem le sem lehet szedni! :-((

Azt hiszem, holnap rábízom a férjemre!

2011. jún. 7. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!