Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jól csináltam meg a...

Nem jól csináltam meg a tejpépet? Nekem nem lett olyan jó sűrű!

Figyelt kérdés
Ma csináltam először tejpépet(Hipp). Ugyanúgy csináltam mint ahogy a doboz hátuljára van írva, de nem lett olyan sűrű, mint például ahogy a dobozon látszik. Nm lett magyon híg de egyáltalán nem mondható sűrűnek. Én csináltam rosszul valamit, vagy a tejpép az ilyen?
2009. aug. 17. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hígnak találod tegyél még hozzá port.

Az én gyerekeim nem szeretik túl sűrűn,és főzelék állagúra készítem.

2009. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha magában csinálom akkor egy picivel kevesebb vizet teszek, ha gyümölcsel adom akkor abba keverem az előírt ennyiség felét. Utóbbit imádja a kislányom.
2009. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen! Ha az előírás szerint csinálod totál folyós:( a fele vízbe teszek annyit, akkor jó, de szerintem még így is rettentő nagy adag, bár kinek mennyit eszik a gyereke.

80ml vízet mérek ki és addig adagolom (közben keverve) míg olyan nem lesz mint a képen. Én aztán teszek bele egy reszelt barackot, vagy almát..

2009. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!