Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a krumpli kóstoltatásn...

Baj, ha a krumpli kóstoltatásnál almával együtt adom a babámnak? Almát már kapott.

Figyelt kérdés
Egyébként kezdek össze zavarodni már :) Tehát eddig kapott almát.Nyersen nem ette meg, ezért a sütőben megsütöttem, pároltam.Most gondoltam jöhet a krumpli.Második napja kapja.Aztán már ehet annyit amennyit szeretne és ha végzett még kínáljam meg cicivel is?Tízórait váltom ki.Köszi.
2012. nov. 28. 15:23
 1/6 gabszem ***** válasza:
nyugodtan add krumplival az almát, én együtt szoktam főzni. 10 hónapos lesz a kislányom és most is az egyik kedvence , pedig ez az egyik legegyszerűbb bébikaja sztem. Ha ízlik neki akkor szerintem adhatsz neki amennyit szívesen megeszik. Szerintem nem kell cicivel is megkínálni, ha úgy látod hogy eleget evett.
2012. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod.Az enyém most lesz 6 hós :)
2012. nov. 28. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
kínáld meg cicivel, vagy vízzel evés után. De én délben adnám neki, mivel főétkezést kellene először kiváltani.
2012. nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.Ez meg a másik gondom, hogy mindenki mást javasol , hogy melyik étkezést váltsuk ki.
2012. nov. 28. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Mivel végülis főzeléket adsz neki egyértelmű szerintem, hogy ebédre kapja.

2012. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is erre jutottam :)
2012. nov. 30. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!