Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az ebéd krumpli volt...

Ha az ebéd krumpli volt szilvával, almával, és csirkehusival, mi legyen délután? Mert maradt még egy adagnyi krumplim, csak nem tudom mivel adjam neki.

Figyelt kérdés

Szilvát(bébiétel) most evett először.

Mit javasoltok?


2012. nov. 27. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Add neki csak csirkehusival, de szerintem ráér este adnod neki, bár nem azt nem írtad hogy mennyi idős vagy hogy szopizik-e.
2012. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
9 hónapos. Úgy szokott lenni, h ebéd főzelék, husival, délután megint, estére meg sinlac.
2012. nov. 27. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok, én már a sinlac helyett ugyanazt adnám vacsorára mint délben, délután egy kis gyümölcsöt adnék neki egy kis keksszel.

De te tudod.

2012. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gyümit délelőtt kap. Kekszet nem kaphat a tojás miatt sem, meg azért, mert javarészük tejet, vagy tejszármazékot tartalmaz, így azt nem kaphat, mert tejallergia gyanus.
2012. nov. 27. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a végső cél az lenne, hogy beálljon a 3 fő étkezés (reggeli, ebéd vacsora) és a két köztes étkezés. Emiatt lenne jobb estére adni a főzeléket, és a délutáni legyen tényleg csak köztes étkezés. Az sem baj, ha 2x kap gyümölcsöt :)
2012. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért csinálom így, mert a védőnő, és a gyerekorvosunk is így mondta, egymástól függetlenül, hogy így etessem.
2012. nov. 27. 15:47
 7/7 A kérdező kommentje:
azért mondták így, mert mi felnőttek sem főzeléket eszünk vacsorára......
2012. nov. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!