Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hotel Egyiptomban,...

Van olyan hotel Egyiptomban, ahova érdemes enni kb.8 hós babával?

Figyelt kérdés
Télen szeretnénk menni, úgyhogy olyan is érdekelne, ahol fűtött medence van, ha egyáltalán van ilyen.
2009. aug. 18. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Konkrétan nem tudnék a kérdésedre válaszolni, csak én javaslom, hogy más országot nézzetek, mert Egyiptomban nem túl jók a higiénés körülmények, bár az igaz, hogy a szállodákat nem ismerem. 15 hós kislány anyukája.
2009. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

hát igen, nem egy ismerősöm szenvedett a hasmenéstől+magas láz egyiptam alatt, és után.és ők felnőtt szervezet voltak.

szerintem se a legjobb választás, főleg ilyen pici babának.

2009. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Voltam már Egyiptomban, és szerintem nincs gond vele. Néha nálunk is látni még nagyobb szemétdombot is, mint ott van. A hotelokkal semmi gond, és nem is szeretnénk máshova menni a hotelon kívül, csak pihenni.
2009. aug. 18. 09:12
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Vérhas,tífusz,rota...még lehetne sorolni. Öt csillagos szállodájuk nálunk kb 3- nak felel meg. A vizük bőrön keresztül is veszélyes, még ha nem is itatod meg vele , én nem ivóvíztiszta vízben biztos nem fürdetnék meg egy nyolchóst. Nincs más ötleted ahova mehetnétek, mert ez szerintem is fura kicsit...?
2009. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Mi itt voltunk tavaly, rengetegen voltak kisgyerekekkel, ellentétben a többi szállodában lakókkal, semmit nem kaptunk el, nagyon tiszta, szép, jó volt a kaja, szuper hely. Tengerpart homokos. Csak ajánlani tudom!

2009. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-nek nagyon szépen köszönöm! Az 1. 3 válaszolónak, pedig: had döntsük el már mi a férjemmel, hogy hova utazunk. Mint már írtam voltam Egyiptomban, és ahol laktunk, nem bababarát hotel volt, mégis volt ott pár hónapos baba is. Amúgy Egyiptomban se vérhas, se tífusz nem kapható el. Heptitisz A igen, de azt pl néhol Európában is elkaphatod. Rota ellen belesz oltva. De amúgy sem az a kérdés, hogy menjünk e vagy sem. Úgyhogy légyszi a kérdésre válaszoljatok!!!
2009. aug. 18. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgyis te döntesz, mi csak leírtuk a véleményünket, ennyi.
2009. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Már bocs, hogy beleszólok, de minek ír aki nem a kérdésre válaszol? Nem lebeszélést ellenérveket akart, hanem ajánlatot egy jó szállodára. És az 5 csillagos igen is nagyon jó és nem 3-nak felel meg. Ennyit a lebeszélő "okos" anyukákról.

Mindenképp 5 csillagosba menj, mi a Neckermannal voltunk Egyiptomba, és nagyon meg voltunk elégedve, de ha bemész akármelyk utazási irodába tudnak ajánlani babás szállodát biztos.

Nem tudok konkrét címet adni, de felidegesített a sok kioktató válaszoló és írnom kellett.

Kellemes pihenést Nektek!

2009. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi Sharm El Sheiken voltunk, és a Dreams Beachben (OTP travel által utaztunk) laktunk, csak ajánlani tudom! Nem kaptunk el semmit, szerintem ideális kisgyermekes családoknak. Közvetlen tengerparti, de több saját medencéje is van.
2009. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. aug. 18. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!