Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy, h éjjel...

Jártatok már úgy, h éjjel felébredt a babátok, és Ti miután minden lehetőséget kizártatok, nem jöttetek rá, miért ébredhetett?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, nem is egyszer. De már nem idegelem magam ilyesmi miatt. Én is felébredek néha, és ha megkérdezne valaki, hogy mitől ébredtem fel, nem tudnám megmondani.
2009. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 hónapos a lányom és már 2 hete minden éjjel ez van. Már kezdek zombi lenni, van hogy visszalszik fél óra múlva, de tegnap pl. csak 2 óra múlva. Ja és nem tudom miért!
2009. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia második (első vagyok). Kislányom is csinálta ezt, és azt a tanácsot kaptam, hogy barikádozzam körbe pléddel, mert a mozgásfejlődés okozhatja a dolgot. Nálunk az volt, hogy elmászott, meg elforgolászott, és nem tudott visszaaludni. Nekem kellett mindig "visszahúznom a helyére", és visszaforgatni hasra vagy 20szor egy éjszaka. Amióta körbebástyáztam, újra alszik este 9-től reggel 7-8-ig.
2009. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia első, második vagyok :) Lehet h nálunk is ez a mozgásos dolog a ludas, mert volt hogy vagy 4x be kellett mennem éjjel hogy vissza rakjam a kiságy közepére, mert hol a feje volt a rácsban, hol a keze lába. A rácshoz tettél plédeket? Vagy milyen módszerrel csináltad?

Kedves kérdező, ne haragudj hogy belepofátlankodtam ebbe, csak már én sem tudom mit csináljak :(

2009. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!