Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám betöltötte a nyolc...

A babám betöltötte a nyolc hónapot, a védőnőm mondta, hogy adhatok neki natúr joghurtot, sajtot. Ti milyet adtatok neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajtokból a kemény sajtokat adtuk, először trappistával kezdtük.

Natúr joghurtból pedig a Sissyt nagyon szerette (Penny márkája) vagy a Danonet, vagy az Aldis Milfinát. De bármelyik lehet jó, ami nem túl savanyú. Gyümölccsel keverve sokszor adtam, imádta.

2012. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtot szerintem bármelyiket! Ami nekünk kemény sajtokból bevállt, a a babybell! Kicsit puhább mint a többi! Esetleg ezt is megpróbálhatod!
2012. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!!!:))
2012. dec. 1. 15:16
 4/5 gabszem ***** válasza:
100%
olyan sajtot adj, ami nem penézses-fajta, szóval ezeken kívül bármelyiket, legjobb, ha trapistát adsz. Én főzelékbe is bele szoktam tenni, belekockázom, vagy belereszelem. De szoktunk kis falatokat is a szájába adni van sok foga el tudja nyammogni. Én natur Danone joghurtot adok neki. Uzsira szokott kapni, babapiskótát török bele és friss gyümölcsöt, de lehet bele gabonapépet is tenni. Adhatsz túrót is neki. Teheted a joghurtba is, viszont abból is vegyél jó minőségűt (pl. Oké)
2012. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ!!:))
2012. dec. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!