Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki egyáltalán vagy nem nagyon tornáztatta a babáját hogy erősödjön a nyaka és még is megerősödött és szépen tartja?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz tornáztatás alatt?

Én sokszor tettem hasra, de ezen kívül semmit nem csináltam vele... és nagyon szépen megerősödött, sőt majdnem mindent hamarabb csinált, mint az átlag.

2012. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de az én babám nem nagyon szeret hason lenni.ilyenkor mi van?ha a mellkasomra teszem azt is megunja 2perc alatt.de ha leteszem hasra akkor is csak az egyik oldalra forditja a fejét.de ha háton van mind 2irányba forditja
2012. dec. 1. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
enyém utált hason, nem erőltettem. 3 hónaposan úgyis tartani fogja a fejét.
2012. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
torna nélkül is 2 hónaposan tartotta a fejét, mégis kellett vigyem gyógytornára izomletapadás miatt. kb. 2 hétig tornáztunk csak és rendbejött, azóta se csináltam vele többet, mert nem nyerte el a tetszését.
2012. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!