Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ajánlatos tápszert...

Mivel ajánlatos tápszert sűríteni?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom Milumil 1 tápszert eszik, de kevés lehet a tápértéke, mert éjszaka 3-4 óránként kéri a tápit. Mivel sűríthetném neki? A Milumil 2 tápszert is próbáltuk, de még mindig erős, mert attól meg fáj a pocija. Keverve is próbáltam de úgyis 4 óránként éhes. A tejbegrízt nem eszi meg öklendezik tőle.Napközben eszik tejpépet, főzit és egész nap nincs probléma, csak éjszaka. Mit ajánlotok?
2012. dec. 2. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy éhes lenne. Egyszerűen hozzászokott az éjszakai evéshez, és azért kel fel. Nálunk is ez volt, le kellett szoktatni őket a kelésről, mert éhesek nem voltak, csak egyszerűen így tudtak visszaaludni, ha megébredtek, mert ez megnyugtatta őket. Én olyan 2 éves korukig szenvedtem, annyira hozzászoktak a keléshez éjszaka. Sőt, még a mai napig ébrednek, de legalább már nem esznek-isznak. 3,5 évesek.
2012. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaza lehet az első válaszadónak, nem az éhsége ébreszti fel. Ismerősöm az esti elalváshoz egy banánt turmixol a tápszerbe, van, hogy darált kekszet. Nem tudom, hogy ez biztos jó-e, de nekik bevált.
2012. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Adják neki vacsorára Tejpépet, vagy főzeléket!!!

2-es tápszerből is többféle márka van, nekünk a Hipp vált be!

2012. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik Milunil be Nutrilon a neve de azért kérdezz rá szerintem az orvostól,hogy mit mond rá.
2012. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak tápszert kap vacsorára? Az én fiam csak úgy alussza át az éjszakát, ha jól bevacsorázik. Szilárdat kap: kenyér, sajtkrém, zöldség, szalámi stb. Ezután fürdés, és ágyban tápszer. Ha kimarad a szilárd vacsi, ő is felkel éjjel enni :)
2012. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!