Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rizzsel hogy lehet bébikaját...

Rizzsel hogy lehet bébikaját dúsítani, sűríteni?

Figyelt kérdés
Csak natúrban megfőzni és turmixolni,vagy rizsliszttel?És azzal hogy?
2011. júl. 16. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora babának?
2011. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak 4 hós,nem akarok még hozzátáplálni,csak érdekel.Második baba,de az elsőnek nem dúsítottam rizzsel.Viszont most kipróbálnám,mert nagyon egészséges,és sok rizst kap a tejemen keresztül is,mert rengeteget eszem.
2011. júl. 16. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, úgy ahogy írod, főzöd és hozzárakod a többihez, jó nagyon a gyümölcsökhöz.

Csak nagyon kell vigyázni vele, mert nagyon hasfogó.

Én nem adok a babámnak emiatt, mert akkor nem kakil :(

2011. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hasfogó???????Komi?De ha rizst eszem én nagyon sokszor megyek wc-re.Rám az alma is máshogy hat,kipucol.Hátha a babát is.Majd kitapasztalom.

Egyébként van cöliákiás a családban nem is egy és inkább rizzsel dúsítanék,mert laktat és nem allergizál.Arra gondoltam h leturmixolom és gyümivel,anyatejjel,kis fruktózzal jó kis tízórai v vacsi.:)

2011. júl. 16. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:

2.

Ki kell próbálni majd a babádnál :) hátha neki nem lesz hasfogó hatású :)

2011. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!