Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Recept nélkül mennyibe kerül...

Recept nélkül mennyibe kerül egy gyógyszertári popsikenőcs? És milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Recept nélkül szerintem nem kevernek gyógyszertárit!
2012. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, amit az orvos szokott felírni receptre popsikrém, az kb. 1200 Ft recept nélkül. Vagyis dupla annyi, mint receptre, mert ha felíratod, akkor 50% a támogatás rá!
2012. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy kiadják recept nélkül is, én is vettem már recept nélkül, csak szólt a gyógyzserész, hogy úgy dupla annyi, de szó nélkül kiadják.
2012. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van 4 féle előre kikeverve, bármelyiket lehet kérni, de receptre tényleg 1000ft körül van. Érdemes feliratni.
2012. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit kevernek bele. Ha nem viszel receptet, akkor drágább, és ha nincs nekik készen, akkor vissza is kell menned. Ha nincs receptem, akkor egyszerűen Neogranormon kenőcsöt veszek.
2012. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon új tégelyes kréme nagyon jó, 100 ml 1000 ft, de drogériában is megkapod
2012. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet kapni a patikában recept nélkül is. Én sokáig csak ezt használtam, aztán kaptam ajándékba Neogranormon popsikrémet. Sokkal jobbnak tartom, pedig én nagyon hittem a patikaiban.
2012. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!