Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz, hogy a gyógyszertári...

Az igaz, hogy a gyógyszertári popsikenőcs, meg a fürdetőkenőcs gyakorlatilag ugyanaz?

Figyelt kérdés
Használhatom a fürdetőt popsikenésre szerintetek?
2011. szept. 12. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag egyáltalán nem ugyanaz.
2011. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm? Se színre, se szagra, se állagra, se tartalomra, sehogy se ugyanaz...
2011. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Ezt hol hallottad?


Hasonló patikai tégelyben van nálunk, ennyi a hasonlóság.

Nem kenném be fürdetővel a popsiját.

2011. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

a fürdetővel szerintem se kend a popsiját, bár baja nem lesz tőle. én múltkor véletlenül összekevertem és popsikenőccsel fürödtünk. a babámnak rettenetesen száraz volt addig a bőre, de a popsikenőcsös fürdetéstől gyönyörű lett :))

azóta már áttértünk "bio"fürdetőre,de ez egy érdekes véletlen "kísérlet" volt.

2011. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mivel szagtalan mindkettő, és fehér mindkettő, miért írod, hogy se színre, se szagra nem ugyanaz? És a kenhetősége is ugyanolyan rossz. Egy kismama mondta a játszótéren amúgy.
2011. szept. 12. 15:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Nyilván más-más patika máshogy készíti.

Nálunk a popsikenőcs sárga és folyósabb, a fürdető fehér és tapadósabb. De láttam már én is fehér kenőcsöt, de tényleg más az állaga, szerintem nem lehet összetéveszteni a kettőt.

2011. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

szagra pl. a popsikenőcsnek elég erős szaga van (hal szaga) a halolaj miatt. a fürdető tök más


bár az is lehet, hogy elbeszélünk egymás mellett, mi van konkrétan a dobozukra írva?

2011. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A patikás fürdető és popsikenőcs akár patikánként is változhat. Nálunk pl. a helyi gyerekorvos receptje alapján keverik ki. (Jó drága is, majdnem 1000 Ft recept nélkül.)

A fürdető olyan állagú, mint a tégelyes nívea krém, bár nincs semmi illata. A popsikrém pedig szinte folyik, és olyan a színe, mint a margarinnak. Ugyanolyan műanyag tégelyben adják, de nagyon is meg lehet őket különböztetni.

2011. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A popsikenőcsre az van írva, hogy "popsikenőcs", a fürdető meg a Naturland-os Unguentum hydrophilicum noniocium...
2011. szept. 12. 15:28
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem állagra mindkettő hasonló, fehérek, és szagtalanok. És nehezen kenhető mindkettő.
2011. szept. 12. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!