Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen keresztnév illene...

Milyen keresztnév illene ehhez a vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok, és kislányunk lesz. Párom vezetékneve Vas. Két név van ami mindkettőnknek tetszik, ez pedig a Sára, és az Eszter. Én úgy gondolom, hogy egyik sem illik a vezetéknévhez. Akármilyen nevet próbálgatok hozzá, olyan furán hangzik :( Melyik illenne legjobban hozzá?
2012. dec. 4. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Sára semmiképp sem,az Eszter jól hangzik szerintem és szép név is:)
2012. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ami alliterál és nőies

Veronika

Villő

Virág ;)

Viktória

2012. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vas Gabriella
2012. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Eszter nem rossz, aztán lehet még Krisztina, Veronika, Fruzsina, Emőke, Enikő, Emília.
2012. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Viktória,Gabriella,Veronika...mindenképp hosszú név lenne a jó sztem.Sára nem jó!mondd ki:Vassára
2012. dec. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát éppen ezért írtam, hogy tetszik a Sára de nem illik a vezetéknévhez!

Köszönöm a válaszokat, gondolkodom rajta! :)

2012. dec. 4. 11:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is 's'-re végződik a vezetéknevünk, szinte az osszes nekem tetsző nevet ki is lőtte. Tetszett az Eszter nagyon, gyönyorű név, de mássalhangzóval kezdődő nevet választottunk, mert nekem nagyon összeolvad a két név, a ti esetetekben: VasEszter - Va Seszter. Lehet, hogy az én dilim, de nem fogja mindenki szépen tagolva mondani a nevet, csak ahogy a szájára jön hirtelen.
2012. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vas Esztella, Angéla, Alexandra, Tímea, Zsófia, Szonja
2012. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan nevet kell hozzá választani, ami hosszú, mert a Vas vezetéknév nagyon rövid, illetve olyat, ami teljesen vagy zömmel magas hangrendű.

Evelin, Vivien, Bereniké, Iringó, Nikolett

2012. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!