Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a hónapban miért nem...

Ebben a hónapban miért nem érkezett még meg?

Figyelt kérdés
Mindig 3.-án szokott érkezni a gyesem a számlámra,de most nem érkezett még meg.Melóhely kifizetőhely.Mi lehet az oka?
2012. dec. 4. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt a számlán a családi is és a gyes is! K&H-nál már reggel le tudtam venni, a szomszédasszony Otp-s ő még mindig nem tudta le venni. Nekem a MÁK küldi a gyest!
2012. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ma fog érkezni elvileg azoknak akik az Államkincstártól kapják, bár én úgy tudom, hogy a Gyest mindenki az Államkincstártól kapja, de ezt lehet rosszul tudom, én még Gyeden vagyok, nekem is kifizetőhely a munkahelyem, de azt mondták, hogy a családit és majd a Gyest az Államkincstártól fogom kapni. Amúgy családi ma érkezett.
2012. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyest mindenki az Államkincstártól kapja, hívd fel őket.
2012. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még én sem kaptam meg, holott dec.1-je munkanap volt, elvileg már akkor utalniuk kellett volna.
2012. dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Államkincstár tegnap utalt, nekem ma reggel 7 óra után már rajta volt, OTP, Székesfehérvár
2012. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is reggel már rajta volt.Fejér megye Cib
2012. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött meg, Raiffeisen, Pest megye
2012. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyest mindenki a MÁK-tól kapja.


Ma reggel rajta volt a gyes és a családi is. Bp., OTP.

2012. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elírtam, és fény is derül a hibára:

Gyedet kapok,nem gyest és valóban a melóhely utal, csak a bérszámfejtőt műtik....ezért csúszik...remek!

Eddig a bérszámos mindig 3.-án utalt a kismamáknak!

:(

Mindenkinek köszi azért!

2012. dec. 5. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!