Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget meddig használ...

Játszószőnyeget meddig használtátok? 10hónapos a fiam, de már eltettem. Nem láttam értelmét, hogy elöl legyen.

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 11:18
 1/5 klopusz ***** válasza:

Szia!


Mi még addig sem használtuk, mert ahogy elkezdett forogni, mindig lemászott róla, így nem volt értelme. Inkább naponta kétszer porszívóztam.


Remélem, segítettem!

2012. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy elkezdett mászni, nem érdekelte. Kb. hét hónapos korában csomagoltam össze, mert addig néha leült mellé, úgy játszott a lógós kacatokkal, de sokkal jobban szeretett felfedezni, mint egy helyben ülni.
2012. dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos korában raktam el, mert utána már nem érdekelte, lemászott róla.
2012. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 5-6 hónapo korában már nem használtuk. Inkább kerestem egy színes paplanhuzatot, paplanra húztam, és sokkal nagyobb teret nyertem. Másrészt a játszószőnyegről lelógó állatok sem érdekelték annyira, max. az elején figyelgette őket (2-3-4 hónap), de akkor meg már inkább arra akartam motiválni, hogy oldalra forduljon. Most jön a 2. baba, de neki nem is fogom "bevetni".
2012. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6hónapos koráig használtam! Lemászott már róla és nem is érdekelte mát!
2012. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!