Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának érdemes még...

6 hónapos babának érdemes még játszószőnyeget venni? Ti meddig használtátok rendeltetés szerűen?

Figyelt kérdés
Még nem fordult át.
2010. jún. 28. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem fordult át, bőven jó lesz még neki. Nekem 2 éves nagylányom is imád befeküdni ( a kicsi 4 hós)

Szerintem amíg nem mászik, és nem érdekli más, addig tök jól elvan rajta.

2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na, mi megvettük és alig használta, pedig még csak 3 hós volt amikor kapta, de nem igazán tetszett neki. Szeritnem már ne vegyél neki. Nem sokára átfordul, ül, mászik. 2-3 hónapért szerintem nem érdemes már meg venni.
2010. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 6 és fél hónapos, de én már nem vennék neki játszószőnyeget. 2 hónapos volt, mikor megvettük neki, azóta sokat játszott rajta, de az utóbbi időben kezdi egyre kevésbé érdekelni, mondjuk ő már átfordult, valószínűleg ennek is köszönhető az, hogy már nem annyira a játszószőnyeg, hanem sokkal inkább a külvilág felfedezése érdekli.
2010. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat már 6 hós korában is jobban érdekelte egy üres ásványvizes flakkon, mint a játszószőnyeg. Próbálgattuk egy darabig,de sosem szerette.
2010. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 hós a kislányom de nem érdekli, én nem vennék egyáltalán.
2010. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már én sem vennék neki. A kisfiam 7 hónapos, de már simán magára is borítja egy laza mozdulattal és úgy kukucskál ki alóla. Szereti amúgy még ő is, de már ő is inkább úgy játszik vele, hogy a lógós játékokat le kellett neki szedni róla. Szóval szerintem mi már kimerítettük a rendeltetés szerű használatot. :)
2010. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nézegetem aukciós oldalakon, hogy 1ft-ért, vagy valami, hogy ne legyen nagy bukás, de azok nem olyan szépek. Nem véletlenül 1 ftok. Szerintem eldőlt, már nem veszek neki.
2010. jún. 28. 15:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne is, szerintem felesleges. 1-2 hósan kötötte le az én babámat, tovább nem. Ő is 6hós. (mondjuk ő már mászik) :)
2010. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vegyél már. Még ha nem is forog ma, lehet, hogy holnap már mehetsz utána a szobában és pakolhatod el a dolgokat. Hihetetlen gyorsan tudnak fejlődni.

A fiamnak volt, de nem sokáig érdekelte. Igazából csak azért nézegette a lógókat rajta, mert nem tudott mást nézni hanyattfekve. Aztán mikor már oldalra fordult elő sem vettük. Ami pedig játékhíd nélküli.... a babának teljesen mindegy min fekszik, ha csak hanyatt van.... ha meg már hason, akkor meg már a játékai érdeklik szerintem....

2010. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csak is olyat vettem volna, amin van játékhíd, de most már semmilyent se veszek :)

Egyébként egy hajszál híja van, hogy átforduljon, csak nem bírja a kuffert. :)))

2010. jún. 28. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!