Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom lenyelt egy hegyes...

Kislányom lenyelt egy hegyes műanyag darabot?

Figyelt kérdés
1 éves lányom megrágott egy játékot, és letört egy kb. 3x3 mm-es háromszög alakú, hegyes műanyagdarab belőle, amit biztosan lenyelt (a maradék, nagyobb darabot gyorsan kikaptam a szájából). A műanyagdarab nem zavarna, de nagyon aggódom, mert hegyes volt. Az hülyeség, hogy kiszúrhatja a bélfalat, ugye??
2012. dec. 5. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Szerintem ügyeletre menjetek. Biztos, hogy hegyes volt? És tutira lenyelte?
2012. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Tökmindegy,hogy hegyes volt-e vagy nem, akkor is kell legalább egy röntgen.
2012. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség,kiszúrhatja!

Én elvinném háziorvoshoz.Bár szerintem orvos is annyit mond,figyelni kell és várni,hogy kijöjjön.Adj neki hashajtó hatású ételeket,hogy könnyebben távozzon!

2012. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A röntgen nem mutatja a műanyagot!
2012. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem vagyok orvos,ahogy Te sem, ezért nem itt kéne kérdezősködni,hanem az orvosnál várakozni.Jajj, a rtg nem mutatja ki a műanyagot,akkor majd a doki megmondja,hogy mi mutatja ki.Hashajtót adni egy egy évesnek????
2012. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hashajtót írt, hanem hashajtó hatású ételt. Azért nem ugyanaz.
2012. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

De okosak vagytok itt!Írkáljatok még neki egy-két hülyeséget, hátha rosszul lesz az a kislány!

Anyuka:Ha a Te lelkiismereted megengedi, hogy ne vidd orvoshoz,hanem az itteni tanácsokat kövesd, akkor hajrá.

Engem meg pontozzatok le!!!!!!!

2012. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Azért ott nem tartok, hogy beadjak neki bármit is, mert itt valaki tanácsolta...Tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, de így is köszönöm az összes választ!!

Felhívtam az ügyeletet: nem nyelte félre, mert nem köhögött. A műanyagot meg nem mutatja ki a röntgen..Azt mondta a kedves ügyeletes dr néni, hogy figyeljem a kakáját, és elvileg ez nem fog problémát okozni. A kis műanyagdarabkát először az étel, majd a kaka veszi körbe, és volt már arra is precedens, hogy valaki szöget kakált ki.... Sok rostosat kell neki adnom!

2012. dec. 5. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem minden rendben lesz a babáddal. Írd meg, hogy mi lett, oké? Nyugodj meg, minden rendben lesz!
2012. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!