Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még a lányomon kívül...

Van még a lányomon kívül olyan kisgyerek akit nem érdekel a műanyag motor? Mikor kezdenek el a gyerekek menni vele? A kislányom 20hónapos.

Figyelt kérdés
Nem akarom ráerőszakolni,de furcsa mert a környékünkön minden hasonló korú gyerek motorozik már. A lányomat meg nem érdekli,néha odamegy megnézi,ráül aztán annyi. Pedig van neki.
2011. okt. 19. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
az én lányomat is csak két éves kora után érdekelte
2011. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak később jön el nála ez a korszak vagy lehet hogy nem is szereti végülis miért kéne ugyanazt kedvelniük? :)

Az én fiam 2 éves volt 2 éve télen és előtte levő nyáron még nem érdekelte a motor, télen ugye nem nagyon motorozott senki, de tavasszal már rákapott az ízére igaz 2.5 éves volt majdnem, de ment vele idén nyáron is még sőt most ősszel is sláger, igaz mellette már futóbicajozik is.

A lányom 12 hónaposan már hajtotta a legkisebb méretű motort, azóta is szereti most 19 hónapos.

2011. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ah de jó lehet.

az enyém 11 hósan kapta és azóta le sem lehet vakarni róla. na de nem ér le a lába róla ezért csak úgy tud vele menni ha mi rárkjuk és toljuk. most 12 hós de eldugtam mert kiidegel hogy áll egésznap a motor mellett és visít hogy rákar ülni.

szóval örülj neki.

2011. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én fiam is 2 éves kora után kezdett el motorozni,természetesen akkor amikor már kinötte a motort,igy ergy nagy méretűt kelett venni,viszont azóta a wc-re is azzal menne.imádja.
2011. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig úgy szeretném ha azzal járnánk sétálni.
2011. okt. 19. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiamat sem érdekelte a motor. Őmég meg sem nézte. Neki is vettünk többfélét, 3 különböző színben, hátha azzal van a baja. Így se kellett neki. Kb 21-22 hós volt, amikor vettünk neki futóbringát (olyat ami direkt ilyen kicsiknek van), és azóta azzal járunk mindenhova. Imádja. Először nehezen tanult meg vele menni, mert ugye a motorozós korzsak teljesen kimaradt neki. De azóta utól sem lehet érni. :)
2011. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én 18 hónapos fiamat sem érdekli egyenlőre. Nem tudom, hogy változik e még?
2011. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
tegnapelőtt 14:09 vagyok,egyébként tényleg nem mindegy milyen a motor.Nekünk 3 féle volt,az egyik kicsi volt,a másik széles kerekű,igy bele akadt a lába,2 tolás után leszállt róla,aztán megtaláltuk a mostanit,ez pont jó a mérete,a kerekei nem túl szélesek igy nem akad bele a lába, a kormány magas igy a térdét se veri.szóval az is lehet nem kényelmes neki a motor.
2011. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Anya1 ***** válasza:
100%

Örülj neki,hogy nem érdekli.

A gyermekfogorvoskok betiltatnák, mert elképesztő baleseteket tudnak vele csinálni a gyerekek.


A futóbicajjal kezd akkor nála,jobban jársz.

Nagyobb jóval a kereke,sokkal jobb a magyar utakra :)

2013. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
3 unokahugomnak ket kulonbozo csaladbol, 3 kulon alkalommal tort ki az elso foga a muanyag motorral eseskor. Orulj neki, hogy nem erdekli.
2016. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!