Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 37,2-37,3 még normális hő a...

37,2-37,3 még normális hő a babánál vagy ez már hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Néha meg szoktam neki mérni, ma is megmértem és először 37,3 volt , fürcsi után 37,2.Nem érzem melegnek a homlokát és nem látom rajta h beteg lenne.Aggódjak?Amúgy 9 hetes.
2012. dec. 5. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Fürdés után még jó,hogy picit melegebb a hője!Ez nem hőemelkedés,teljesen normális érték egy ennyi idős babánál.Ne aggódj!
2012. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Hivatalosan 37.0-tol 38-ig hőemelkedésről beszélünk.De 37.2 volt már nekünk többször pl attol, hogy melege volt,rohangászott sokat a lázmérés előtt, de ugye ez nálatok még nincs.Mivel még picuri azért figyelném,mert akár lappanghat is már benne valami baci, de az is előfordulhat, hogy semmiség.Nálunk tényleg többször volt olyan, hogy éppen csak kicsit volt magasabb neki, de semmi baja nem volt és nem is lett.Pár nap és kiderül.Reméljük semmi gond nem lesz :-)

2012. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Az én babám 9 hós lesz, és néha véletlen megmérem neki is 37,1-2. Semmi baja. Ne aggódj!
2012. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a popójában mérted 0,5-öt le kell belőle vonni!!!!
2012. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ő hőszabályozásuk még labilis, testhőmérsékletük 36,5-37,8 között van.
2012. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!