Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kilenc hetes babának mennyi...

Laci31 kérdése:

Kilenc hetes babának mennyi celsius fokig normális a testhője? Azt tudom, hogy a fenékben mért hőmérsékletből, fél fok levonandó, és így 38,5 Celsius foktól beszélünk lázról. Konkrétan a hőemelkedés érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Levonva 37.2-től már biztosan hőemelkedés. De ilyenkor próbáld meg,hogy levetkőzteted és hagyod egy kicsit szellőzni, mert az is lehet,hogy melege volt. Ha nem megy feljebb sem,akkor sincs nagy probléma, sok szopi vagy folyadék is helyre hozhatja. (tehát nem biztos,hogy beteg)
2011. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 37C számoltam hőemelkedésnek, de az előttem szólónak igaza van, vegyél le róla 1 réteget, ha több van és mérd meg megint. Igyon sok folyadékot, ha nem szoptatod.

Nekünk egyszer volt hőemelkedés-láz egy fél germicidet azért beadtam neki mert megidejtem. Lement tőle és mindenki

2011. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


Szóval lement tőle és minden rendben lett.

2011. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!