Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ezzel a gyereküléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 6. 12:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen van, mi is innen rendeltük. A képen szép, praktikus. Kicsit nehezen dönthető menet közben, mikor alszik a gyermek, de rá kell jönni a nyitjára. Nagyon kényelmesen elfér benne a fiam, szerintem neki is tetszik. Egy kicsit a műanyaga silányabb kivitelű szerintem, de az ismerőseim azt mondták, hogy mindegyik ilyen. (Nem vagyok egy gyakorlott gyerekülés vásárló, első baba) Rendelést követő második nap már ki is hozták. Megijedtem a 21 nap szállítási határidő miatt, de nagyon gyorsak voltak. Én csak ajánlani tudom. Kíváncsi vagyok a többi válaszolóra, hogy mennyire fogják leszólni, mert nem Cybex ülés. :-))
2012. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Árban nagyon jó, tetszik is, az is hogy dönthetős. Nem érdekelnek a márkák, ha a célnak megfelel.

Már 7 kilotól elkezdenénk használni, mert a kislányom most télen beöltöztetve alig fér el a babahordozóban (ami elvileg 13 kiloig lenne jó) és mivel dönthetős így kényelmes is lenne neki.

2012. dec. 6. 12:42
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jól néz ki,és biztonságosnak is néz ki. Engem folyton leszólnak ha megkérdezek valamit egy gyerekülésről kapcsolatban.A legutóbbi ülés Chippolino Domino volt utána néztem ok lehet tényleg nem a legjobb,aztán találtam egy másikat ami rajta van még az Adac listán is és jó az eredménye arra is azt írték,hogy drága(45000-50000) 15-36kilóig, vegyek helyette Cybex ülést
2012. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy amit Ők ajánlanak általában 70-100000 között van még 50ezrem sem nagyon van rá nem hogy többem.
2012. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha lenne rá pénzem sem venném meg a drágát, ha az olcsóbb is jó! Annyival nem tud többet az sem, csak a márkanevet kell megfizetni.
2012. dec. 6. 13:05
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát igaz én is ezt magyaráztam,azért mert ilyen-meg olyan márkanév azt leszólják ami mondjuk 20-30 között van és tényleg jó,mert nem Cybex vagy Römer stb
2012. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nézd meg a töréstesztjét. Azért nem csak a nevet fizeted meg egy drága ülésben, hidd el. Mennyi idős a gyereked? Tud ülni? Ha nem, akkor csak menetiránnyal szemben beköthető gyerekülést szabad venni. Az enyémnek 5 hónapos korában kellett venni 0-18 kg-os ülést, mert kinőtte a hordozót, de Ő nagy baba. Ja, szerintem látatlanban nem jó ülést venni, érdemes beleültetni a gyereket, mert lehet, hogy nem is kényelmes neki.
2012. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Golan Trevize ***** válasza:

Na, az egy Cybexes jelentkezik. ;)


Nincs tapasztalatop ezzel az üléssel, és mivel semmit nem találtam róla, ezért csak a következők miatt beszélnélek le róla:


- 7 kilós gyerekedet ne ültesd be, mert hiába dönthető a háttámlája, egy ekkora gyereket még menetiránynak háttal kell utaztatni. tud egyáltalán egyedül stabilan ülni?


- ez a kép alapján el nem tudom képzelni, hogy ledöntött háttmlával a biztonsági öv meg tudja tartani az ülés egy esetleges ütközésnél: [link]

2012. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem még ma megrendelem!
2012. dec. 6. 13:12
 10/23 Golan Trevize ***** válasza:
100%

"Annyival nem tud többet az sem,"


De tud. Tapasztalatból mondom. Ha másban nem is tudna, elég az, hogy a legbiztonságosabbak közé való.

De ezen kívül sem a felhasznált anyagok, sem az összeszerelés minősége nem összehasonlítható egy 20 és egy 70 ezer forintos ülésnél. A drágább még akkor is stabil és biztonságos lesz, amikor az olcsóbb már kezd szétesni, és lekopott róla a huzat...

És nem a márkanevet kell megfizetni, hanem hogy a drága, márkás ülés gyártója nem kevés pénzt költ tesztelésre és töréstesztekre, hogy a való életben is jó és biztonságos legyen az ülése, ne pedig csak papíron.


De természetesen mindenki azt vesz, amit akar, csak be kéne látni, hogy egy ilyen ülés nem bútor, nem játék, nem ruhadarab, hanem biztonsági eszköz. Biztonsági eszközön nem szabad spórolni.

2012. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!