Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price cosmo 0-18-as...

Fisher Price cosmo 0-18-as gyereküléssel kapcsolatban van vkinek tapasztalata? Hány fokozatban dönthető. Stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi egy hónapja vettük, akkor volt 7,3 kg és 8 hónapos a kislányom. Szerintem jó vétel volt. Biztonságosnak és strapabírónak tűnik. Egy viszonylag kis tartományban állítható a dőlésszöge ( nem számoltam, hogy hányszor kattan) nagyjából attól a szögtől, mintha bekötnél egy hordozót az ülő pozícióig. Bár mi benne hagytuk a szűkítőt, mert így a baba mérete, ami biztos "elfed valamennyit" a dőlésszögből. Nem tudom, mekkora a babátok, de én újszülöttet nem tennék bele, csak akkora babaát, aki már tudja tartani a buksiját!

2012. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hat hónapos a kislányom, de a hordozót már egy hónapja kinőtte (a vállát alig tudom már belepaszírozni) pedig csak 7,5 kiló!!! Nagyon szeret a kocsiba aludni, minden hónapba megyünk vidékre rokonokhoz, ezért fontos, hogy nagyjából el tudjon egy kicsit feküdni benne, de akkor vásárláskor ezt majd kipróbálom a boltban :-))
2012. júl. 12. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!