Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós babának nem sok a 2x2...

7,5 hós babának nem sok a 2x2 óra nappali alvás? Ezért ébred éjjel mert sokat alszik?

Figyelt kérdés
felébresszem vagy normális?
2012. dec. 6. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég soknak tűnik az én 8 hónapos babámhoz képest.

A lánykám kb 6 hónapos kora óta naponta 2x alszik kb fél órát. Vagy maximum 3x, de az a ritkább. Szóval nap közben kb 1,5 óra, amit alszik, viszont éjjel a 12 óra a minimum, de van, hogy 13 órát is átalszik. Szóval összességében 14 órát alszik a 24-ből.

Nekem így összesítve mennyit alszik a babád?

2012. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2× 1,5órát alszik, van, h az egyik alvás 2 óra! Szerintem nincs összefüggés. Akkor tedd le este aludni, ha már tutira álmos, ne akkor amikor szoktad! :) vagy fürödjetek a kádban 15percet, h ott is fáradjon lefekvés előtt! Nálunk pl. a lányom 4 órát tud ébren lenni, mielőtt elfárad! Ha mondjuk 4kor álmosodik el a babád, vagy fél5kor, akkor keltsd fel, hagyd csak fél órát aludni! Elég lesz neki, és utána este nem lesz gond az elalvással!

9hós a lányom :)

2012. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

* neked?

elírtam, bocsi

2012. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok! És este 7-8kor teszem le a lányom aludni és reggel fél8-8kor kel! :)
2012. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Lányom 2 hét múlva lesz 9 hónapos és van amikor Ő is 2x2 órát alszik napközben, de minimum 2x1,5 órát. Jól alszik éjszaka is, 19.30-tól reggel 7-ig.:) Szerintem más miatt nem alszik jól a babád.
2012. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok


A lányomnak pont 7,5hósan volt 1 kis alvás változása, amikor össze vissza aludt. kb. 2 hét volt, mire visszaálltunk. Most reggel kel ugye, 9-10koR alvás, aztán köv alvás 13, 14óra között, és utána este! :)

2012. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!akkor még megfigyelem kicsit.mert annak meg nincs értelme hogy mindig ébreszgessem éjjel fél 9 töl alszik de fel-fel ébred pár percre aztán fél 8ig alszik
2012. dec. 6. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém többet aludt ennél, mégis végig aludt éjjel.
2012. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!