Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos a fiam, és esedékes...

20 hónapos a fiam, és esedékes lesz a kullancs elleni védő oltás, a gyerekorvos vonakodik beadni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Erősködöm, hogy adja be neki, de ö vonakodik.. miért?

2 éves kór után adják be a gyerekeknek, ti beadattátok, vagy nem? És ha nem miért nem?



2012. dec. 7. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
1 éves kor után adható. Az enyémek is utána kapták. Az egyik 13 hónaposan, a másik 18 hónaposan. Köteles beadni ha kéred. Én megkérdezném, hogyha nem adja a be, és a gyerek agyvelőgyulladást kap, akkor majd az intenzíven is ő fog mellette ülni? A hülye!
2012. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
márciusba lesz 2éves azt már kibírom, hogy akkor kapja meg az oltást, ha ennyire 2 éves kór után akarja oda adni neki, de sok a kullancs. Sajnos a környékünkön.
2012. dec. 7. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
erősködj!! Köteles beadni, baja tuti nem lesz tőle, én 12hósan adattam be mindnek, erdő mellett lakunk, sokat kirándulunk, volt is már kullancs. Mi dokinknak egy rossz szava nem volt, h beadja.e vagy sem
2012. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Március már kullancsszezon. Ne várj addig!
2012. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyermekorvosunk kifejezetten ajánlotta, pedig nem egy oltásmániás ember. Van amire azt mondta, hogy nem hajlandó beadni, de ez fontos.
2012. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két éves kor után kb. 7000 ft-ba fog kerülni az oltás. Addig úgy tudom kb. a fele. Nem lehet, hogy emiatt akarja húzni-halasztani?
2012. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem tudom... de nem a pénz a lényeg, hanem hogy ne betegedjen meg! Mi a rotavirus ellenit is be adatuk neki.

Akkor is szenvedett a gyerekorvos előtte, hogy jaj minek...? :)

2012. dec. 7. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!