Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pavlik kengyelben fordíthatom...

Pavlik kengyelben fordíthatom hasra a babám?

Figyelt kérdés
Ma 5 hetes a kislányom és pavlik kengyelt kaptunk. Viszont sajnos a nyaki izmai egy kicsit le vannak tapadva, úgyhogy azt mondták, hogy legyen sokat hasra fektetve. Viszont engem idegesít az a sok szíj a mellkasán, nem fogja nyomni? Hogy fordítsam így hasra?

2012. dec. 7. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kengyelben volt, és nekem azt mondták az ortopédián, hogy inkább ne fordítsam hasra, viszont neki nem volt gond a nyaki izmaival. Volt azért hasra fektetve, mikor láttam rajta, hogy kényelmetlen neki, visszafordítottam.Szerintem kérdezd meg az orvost, ha mentek szíjállításra.Kitartás!
2012. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És nektek meddig kellett hordani? Hogy viselte a kislány?
2012. dec. 7. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tettem benne hasra, de nem nagyon szerette. Viszont hason altattam, akkor nem zavarta. Az én lányom 3 hónaposan kapta, és 12 hétig volt rata. Viszonylag jól viselte napközben, csak este volt nagyon rossz mikor fürdéshez levettük, és utána rá kellett adni. De a te lányod még pici, ő könnyebben fogja venni szerintem.


Megkérdezhetem miért kaptátok?

2012. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és nekünk folyton lecsúszott a sarkánál, így én varrtam rá két pót szíjat a lábfejénél, mert a géz amivel felkötötték folyton felsebezte a lábát, meg levágtam két harisnyának a szárát combnál, és azt húztuk alá.
2012. dec. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Farfekvéses volt, így elég feszes a lába, meg azt mondták a bal lábában kicsit le vannak tapadva az izmok. Elvileg ez a letapadás már egy hét alatt rendbe jön, úgyhogy jövő héten vissza kell mennünk, de azt mondták akkor is kell hordani 2 hónapig.

A nehézségek már most jelentkeztek, pelenkázás után alig bírtam visszarakni bele a lábát. Ő is sírt és én is, olyan rossz hallgatni és tudom, hogy miattam sír.

Nem tudom, te hogy pelenkáztad? Levetted róla?

2012. dec. 7. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem vettem le pelusozáshoz. Aládugtam a pelust :) Fel a fejjel!


Gyorsan túl lesztek rajta.

2012. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: az én lányom 4 hónaposan kapta és 6 hétig volt rajta.Jobban viselte,mint én, csak fürdés után volt nehéz vissza adni rá,mert annyira jól esett neki, hogy mozoghat. Pelenkázáshoz kicsatoltam a lábán lévő csatokat, aztán vissza. De semmire nem emlékszik belőle a lányom, a tiéd meg még kisebb, őt még a mozgásfejlődésben sem fogja hátráltatni.
2012. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én babám simán aludt a kengyelben hason. Nem zavarta egyáltalán, nem nyomta meg a szíj sehol. A pelenkázásnál nem vettem le a kengyelt, hanem a szíj alatt ügyeskedtem át a hátsó ragacsot a pelus első részére.
2013. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!